BG Development

Страници: (8) « първа ... 6 7 [8]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Фирма за търговски софтуер
stewie
Публикувано на: 21-08-2016, 19:37
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

QUOTE (ivan84 @ 21-08-2016, 20:30)
Не бе човек, аз не ти държа сметка за мненията а ти посочвам промяната в логигата ти. Са си представи 10+ години да си редовен член в подобни форуми и да се разправяш постоянно с типове като Слави и такива моралисти като теб, обясняващи как не ги плюеш правило щото в чуждите форуми ги толерирали.
Сега може би разбираш защо подобни лафове се третират като лафовете на имбецилите от калибърът на Слави.

Agree, наистина не си представям се разправям с такива като тоя толкова години. Да пробвах да съм моралист - отказах се, ето даже пичагата отгоре помисли, че съм си пуснал мустачки на горната устна icon_smile.gif Абе развивам се в положително-хранещо-тролова насока, ще стане кадър от мен някой ден.
PM
andonov
Публикувано на: 22-08-2016, 17:20
Quote Post

Име:
Група: Вандал
Ранг: Новопостъпил

Така - Ние вече открихме човекът който ни трябва.
Благодарим на всички, които се включиха в темата.
Ако някой от вас все пак успее да реши теста бихме могли да проявим интерес за вбъдеще.

PMEmail Poster
ivan84
Публикувано на: 22-08-2016, 17:32
Quote Post

Име:
Група: Форумен член

QUOTE (andonov @ 22-08-2016, 18:20)
Така - Ние вече открихме човекът който ни трябва.
Благодарим на всички, които се включиха в темата.
Ако някой от вас все пак успее да реши теста бихме могли да проявим интерес за вбъдеще.

Идиоте, няколко пъти споменах какво е решението.
Сега би ли споменал с какво то не отговаря на посоченото от теб условие?
PMEmail Poster
Bender
Публикувано на: 22-08-2016, 17:53
Quote Post

Име:

1. Тогава цар Давид каза на цялото събрание: син ми Соломон, едничкият, когото Бог избра, е млад и нежен, а делото е велико, защото това здание не е за човек, а за Господа Бога.
2. С всички сили приготвих за дома на моя Бог злато за златните работи, сребро за сребърните и мед за медните, желязо за железните и дървета за дървените, ониксови камъни и камъни за влагане, камъни хубави и шарени, всякакви скъпи камъни и много мрамор;
3. и още, от любов към дома на моя Бог, що имам собствено съкровище от злато и сребро, и него давам за дома на моя Бог, вън от всичко, що съм приготвил за светия дом:
4. три хиляди таланта злато, офирско злато, и седем хиляди таланта чисто сребро за облепяне стените на сградите,
5. за всички златни вещи, за всички сребърни и за всички изделия от художнишки ръце. Не ще ли още някой драговолно да пожертвува днес за Господа?
6. Тогава родоначалниците и коленоначалниците израилски, хилядници и стотници и цареви икономи заподнасяха драговолни приноси.
7. И дадоха за уреждане Божия дом пет хиляди таланта и десет хиляди драхми злато, десет хиляди таланта сребро, осемнайсет хиляди таланта мед и сто хиляди таланта желязо.
8. И които имаха драгоценни камъни, даваха и тях в съкровищницата на дома Господен, в ръцете на герсонеца Иехиила.
9. И народът се радваше на тяхното усърдие, защото те от все сърце жертвуваха Господу, па и Давид се много радваше.
10. И благослови Давид Господа пред цялото събрание и рече: благословен си, Господи, Боже на нашия отец Израиля, от века и до века!
11. Твое е, Господи, и величие, и сила, и слава, и победа, и блясък; и всичко, що е на небето и на земята, е Твое; Твое е, Господи, царството, и Ти стоиш над всичко отгоре като Властител.
12. От Тебе е и богатство и слава; Ти владичествуваш над всичко, в Твоя ръка е и сила и крепост, и в Твоя власт е да въздигнеш и укрепиш всичко.
13. Сега, Боже наш, Те славословим и хвалим Твоето величествено име.
14. Защото, кой съм аз, и кой е моят народ, та можахме да пожертвуваме толкова? Но от Тебе е всичко, и полученото от Твоята ръка Ти дадохме;
15. защото ние сме чужденци пред Тебе и пришълци, както и всичките ни отци; нашите дни са като сянка на земята, и няма нищо трайно.
16. Господи, Боже наш! всичко това богатство, което приготвихме, за да съградим дом на Тебе, на Твоето свето име, е от Твоя ръка, и всичко е Твое.
17. Зная, Боже мой, че Ти изпитваш сърцето и обичаш чистосърдечието; аз от чисто сърце пожертвувах всичко това, и сега виждам, че и Твоят народ, който е събран тука, с радост Ти жертвува.
18. Господи, Боже на Авраама, Исаака и Израиля, нашите отци! запази това довека, това разположение на сърдечните мисли у Твоя народ, и насочи сърцето им към Тебе.
19. А на сина ми Соломона дай праведно сърце, за да спазва Твоите заповеди, Твоите откровения и Твоите наредби, да изпълни всичко това и да съгради зданието, за което съм всичко приготвил.
20. А на цялото събрание Давид каза: благословете Господа, нашия Бог. И цялото събрание благослови Господа, Бога на отците си, па коленичиха и се поклониха на Господа и на царя.
21. На другия ден след това принесоха жертва Господу и възнесоха всесъжение Господу: хиляда телци, хиляда овни и хиляда агнета с възлиянията им, и много жертви от цял Израил.
22. И ядоха и пиха пред Господа в оня ден с голяма радост, и втори път прогласиха Соломона, сина Давидов, за цар и го помазаха пред Господа за върховен владетел, а Садока за свещеник.
23. И седна Соломон на престола Господен като цар, вместо баща си Давида, и преуспяваше, и цял Израил му се покоряваше.
24. И всички началници и велможи, както и всички синове цар Давидови се покориха на цар Соломона.
25. И Господ възвеличи Соломона пред очите на цял Израил и му дарува царска слава, каквато не бе имал преди него ни един цар израилски.
26. Давид, син Иесеев, царува над цял Израил.
27. Той царува над Израиля четирийсет години: в Хеврон царува седем години, и в Иерусалим царува трийсет и три години.
28. И умря в дълбока старост, сит на живот, богатство и слава; вместо него се възцари син му Соломон.
29. Делата на цар Давида, първите и последните, са описани в записките на ясновидеца Самуила, в записките на пророк Натана и в записките на ясновидеца Гада,
30. както и цялото му царуване, юначеството му и събитията, които станаха с него, с Израиля и с всички земни царства.

Това мнение е било редактирано от Bender на 07-01-2018, 20:18
PM
ivan84
Публикувано на: 22-08-2016, 17:54
Quote Post

Име:

QUOTE (andonov @ 20-08-2016, 17:13)
Добре ще отговоря за паричките на този който ми предостави работеща програма за следното.
База данни MSSQL инсталирана на сървър при клиент с достъп sa
Програма на php работеща на обществен български хостинг под Линукс по ваш избор.
Имаме таблица с продажби 100 000 записа.

Задание:
Да се покажат в IE, Firefox, Chrome всички записи от таблицата с продажбите сортирани по дата и номер на документ.
Да не се зареждат всички записи, а толкова колкото е необходимо за да няма натоварванне на паметта.
Клиента да може да скролира и да направи избор кой запис иска да редактира.
Да работи на мобилен телефон.

Ще се радвам ако има поне един който може да го направи.
Желая Ви успех

Непосилна задача. Очевидно скалъпена от неграмотник искащ да мине за голям разбирач.

Това мнение е било редактирано от ivan84 на 22-08-2016, 17:55
PMEmail Poster
stewie
Публикувано на: 22-08-2016, 18:27
Quote Post

Име:
Група: Потребител

Аааа това ли е the ultimate test. Пу деба как съм го изпуснал между смислените коментари. Искаш ли със SignalR да ти направя решение ? Даже мога да ти направя ако при един клиент се скролва да се скролва при друг различен клиент. Даже единия клиент като въвежда нов запис "дебил", и на другия клиент ще му излиза, че е "дебил". Много як фийчър. Не е много трудно да се направи от некадърен програмист като мене. Ама ще трябва да си платиш. На такъв като тебе няма и да му пръдна без пари !

П.С. Хайде сега си признай, че никой не ти върза на глупостите в този форум и лъжеш, че си намерил човек. То може си намерил някъде, но ме съмнява да е тук.

Това мнение е било редактирано от stewie на 22-08-2016, 18:30
PM
ivan84
Публикувано на: 22-08-2016, 18:38
Quote Post

Име:

Е ти не знаеш ли как протичат темите с участитето на подобни индивиди?
Пуска тема в която се бара за голям играч. След като всички почнат да му се подиграват той заявява, че пишещите във форумът са тъпи/некадърни и той си е решил проблема/намерил човек който да му го реши.

Тия с профилът на Слави са дотолкова еднотипни, че не могат да те изненадат с нищо. Да речем, рекламира жалкия си магазин, обявява всички за глупаци и разбирасе, как спама тук му е докарал десетки нови и доволни клиенти.

---едит---
А и като сатана дума за сложната задача, според Слави решението струва 800 кинта...

QUOTE (andonov @ 20-08-2016, 18:22)
Господин философ на нас ни трябват програмисти, които да не ни дават акъл, а да вършат работа и ние да им плащаме.
Работещ тест ознаваява да видим напълно завършена програма, а не празни приказки.
Това кое колко струва го определяме ние и плащаме по 800 лева на тези които го правят.

Това мнение е било редактирано от ivan84 на 22-08-2016, 18:47
PMEmail Poster
Bender
Публикувано на: 24-08-2016, 19:08
Quote Post

Име:

1. (Когато се закрепи царството в ръцете на Соломона,) Соломон се сроди с фараона, египетския цар, и си взе фараоновата дъщеря и я въведе в Давидовия град, докле построи дома си, дома Господен и стените около Иерусалим.
2. Народът още принасяше жертви по оброчищата, понеже до онова време не беше построен дом на името Господне.
3. Соломон възлюби Господа, като ходеше по наредбите на баща си Давида, но и той принасяше жертви и кадеше по оброчищата.
4. И царят отиде в Гаваон, за да принесе там жертва, понеже там беше главният жертвеник. Хиляда всесъжения принесе Соломон върху тоя жертвеник.
5. В Гаваон Господ се яви нощем Соломону насъне; и рече Бог: искай, каквото желаеш да ти дам.
6. Соломон каза: Ти стори велика милост на Твоя раб баща ми Давида; и задето той ходеше пред Тебе по истина и правда и с искрено сърце пред Тебе, Ти му запази тая велика милост и му подари син, който да седи на престола му, както това е днес;
7. и днес, Господи, Боже мой, Ти постави за цар Твоя раб вместо баща ми Давида, но аз съм малко момче, не зная ни да излизам, ни да влизам.
8. И Твоят раб е всред Твоя народ, който си избрал, народ тъй многоброен, че поради множеството му не може ни да се преброи, ни да се изгледа;
9. дай, прочее, на Твоя раб разумно сърце, за да съди Твоя народ и да различава, що е добро и що е зло; защото, кой може да управлява тоя многоброен Твой народ?
10. И угодно биде Господу, дето Соломон поиска това.
11. И Бог му каза: задето поиска това, и не поиска за себе си дълъг живот, не поиска богатство, не поиска душите на твоите врагове, а си поиска разум, за да умееш да съдиш, -
12. ето, Аз ще сторя по думата ти: ето, давам ти мъдро и разумно сърце, тъй че подобен на тебе не е имало преди тебе, и след тебе няма да се издигне подобен на тебе;
13. и това, което ти не поиска, Аз ти давам, - и богатство, и слава, тъй че не ще има подобен на тебе между царете през всички твои дни;
14. и ако ходиш по Моя път, като пазиш Моите наредби и Моите заповеди, както ходи баща ти Давид, ще продължа и твоите дни.
15. Соломон се пробуди, и ето, това беше сън. И отиде в Иерусалим, та застана (пред жертвеника) при ковчега на завета Господен, принесе всесъжения, извърши мирни жертви и даде голямо угощение на всичките си служители.
16. Тогава дойдоха при царя две жени блудници и се изправиха пред него.
17. И едната жена каза: о, господарю мой! аз и тая жена живеем в една къща, и родих при нея в тая къща;
18. на третия ден, след като родих, роди и тая жена; ние бяхме заедно, и в къщата при нас нямаше никой външен човек; само ние двете бяхме в къщата.
19. През нощта умря синът на тая жена, защото бе легнала връз него,
20. и тя станала през нощта, взела моя син от мене, когато аз, твоята рабиня, съм спала, и го турила до гърдите си, а своя мъртъв син турила до моите гърди;
21. сутринта станах да накърмя сина си, и ето, той беше мъртъв; а когато на виделина се взрях в него, това не беше моят син, когото бях родила.
22. Другата жена каза: не, моят син е живият, а твоят син е умрелият. А тя й казваше: не, твоят син е умрелият, а моят е живият. И се препираха тъй пред царя.
23. Царят каза: тая говори: моят син е живият, а твоят е умрелият; а оная говори: не, твоят син е умрелият, а моят син е живият.
24. И царят каза: дайте ми меч. И донесоха на царя меч.
25. И царят каза: разсечете живото дете на две и дайте половината на едната и половината на другата.
26. И отговори на царя оная жена, чийто беше живият син, защото цялата й вътрешност се бе развълнувала от жалост към нейния син: о, господарю мой! Дайте й това дете живо и го не убивайте. А другата казваше: нека не бъде ни мое, ни твое, сечете.
27. И царят отговори и рече: дайте на тая живото дете, и го не убивайте: тя е негова майка.
28. И цял Израил чу за съда, как царят отсъди. И наченаха да се боят от царя, защото видяха, че има мъдрост Божия в него, за да извършва съд.

Това мнение е било редактирано от Bender на 07-01-2018, 20:39
PM
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (8) « първа ... 6 7 [8]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2015 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0