BG Development

Страници: (3) 1 [2] 3   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> малко принос е от мене
saruman
Публикувано на: 23-11-2017, 14:17
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

Евала,Реба,машина си,предполагам това е добилото широка популярност т.нар. "часпромче" icon_biggrin.gif

--------------------
http://www.wefunkradio.com/radio/

Remember,remember the fifth of November
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 23-11-2017, 14:25
Quote Post

Име:

ааа, това ми е нормалната работа, часпромчето е това
PM
stewie
Публикувано на: 23-11-2017, 15:04
Quote Post

Име:
Група: Форумен член

QUOTE (johnfound @ 23-11-2017, 15:04)
QUOTE (TrustHavic @ 23-11-2017, 13:53)
QUOTE (stewie @ 23-11-2017, 11:12)
Много добро ! Но да, както казват горе много е чист пясъкът. Добави малко фасове и курешки от гларуси и ще стане като истински.

Сега ще поискаш и някой дето крещи за царевица icon_lol.gif

Сега си спомних, че една година викаха следната фраза: "Кола, Фанта, Бира, Спра-а-а-айт!"

И досега смятам, че беше гениална рекламна фраза! icon_lol.gif

90-е и апартамент от циганин можеше да си купиш на централния плаж във Варна icon_smile.gif
PM
flame
Публикувано на: 24-11-2017, 19:28
Quote Post

Име:
Ранг: Старо куче

Аз съм израснал край морето и при такова вълнение водата има по-дълга следа върху пясъка. Съшо така зайчетата започват да се формират от по-навътре. Визуално е страхотно наистина, няма спор, имате страхотен продукт.

--------------------
be good
PM
Дон Реба
Публикувано на: 25-11-2017, 10:15
Quote Post

Име:

хехе, формирането на зайчетата навътре е болка в гъза, изобщо широко море със зайчета е проблем. аз все пак имам някакво решение, което не ме удовлетворява особено, но все пак се ползва, защото макар и гадно, "по-добро няма". ето тук примерно могат да се видят зайчетата
PM
Demigod
Публикувано на: 25-11-2017, 12:29
Quote Post

Име:

хубава работа.
ще ви купят скоро.

--------------------
being insane is so .... liberating ....
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 25-11-2017, 14:15
Quote Post

Име:

все някога, шефа както каза в някво интервю "абе не се виждам на 80 да водя тая фирма още"
PM
Bender
Публикувано на: 25-11-2017, 16:51
Quote Post

Име:
Група: Форумен член

1. Пророческо слово от Господа към Израиля чрез Малахия.
2. Възлюбих ви, казва Господ. А вие казвате: "в какво Ти си проявил любов към нас?" - Исав не е ли брат на Иакова? казва Господ, и все пак Аз възлюбих Иакова,
3. а Исава намразих и предадох планините му на опустошение, и владенията му - на чакалите пустинни.
4. Ако Едом каже: ние сме разорени, но ще възстановим разрушеното, то Господ Саваот казва: те ще построят, пък Аз ще разруша, и ще ги нарекат нечестива област - народ, на който Господ се разгневи завинаги.
5. И ще видят това очите ви, и вие ще кажете: възвеличи се Господ над пределите Израилеви!
6. Син почита баща, и роб - господаря си; ако Аз съм баща, то де е почитта към Мене? И ако Аз съм Господ, то де е благоговението пред Мене? казва Господ Саваот вам, свещеници, които безславите името Ми. Вие казвате: с какво безславим Твоето име?
7. Вие донасяте на жертвеника Ми нечист хляб, а казвате: с какво Те безславим? - С това, че казвате: трапезата Господня не заслужава уважение.
8. И когато принасяте в жертва сляпо, не е ли това лошо? или когато принасяте хромо и болно, не е ли това лошо? Поднеси това на твоя княз; ще бъде ли той доволен от тебе и ще те приеме ли благосклонно? казва Господ Саваот.
9. И тъй, молете се Богу, да ни помилува; а когато такова нещо излиза от ръцете ви, то може ли Той милостиво да ви приеме? казва Господ Саваот.
10. По-добре някой от вас да затвори вратата, та да не държат напразно огън на жертвеника Ми. Не е благоволението Ми към вас, казва Господ Саваот, и приносът от ръцете ви не Ми е благоугоден.
11. Защото от слънчев изток до запад ще стане велико името Ми между народите, и на всяко място ще принасят тамян на името Ми и чиста жертва; велико ще стане името Ми между народите, казва Господ Саваот.
12. А вие го хулите с това, дето казвате: трапезата Господня не заслужава уважение, и доходът от нея е нищожна храна.
13. При това казвате: ето колко труд! и я пренебрегвате, казва Господ Саваот, и принасяте крадено, хромо и болно, и от такова пак свойство принасяте хлебен дар: мога ли с благоволение да приемам това от ръцете ви? казва Господ.
14. Проклет лъжливият, който има в стадото без повреда мъжко, и той е дал обещание, а принася в жертва Господу повредено: защото Аз съм Цар велик, и името Ми е страшно у народите.

Това мнение е било редактирано от Bender на 07-01-2018, 20:06
PM
martinradev
Публикувано на: 25-11-2017, 17:13
Quote Post

Име:
Ранг: Активен

Looks good
PMEmail Poster
flame
Публикувано на: 25-11-2017, 22:43
Quote Post

Име:
Ранг: Старо куче

За тези сцени https://youtu.be/s20wnvTNfOE?t=1m52s винаги съм се чудил, защо не се ползва истинско море за основа. При такава композиция, едва ли някой обръща внимание какви са вълните.

--------------------
be good
PM
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2018 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0