BG Development

Страници: (5) « първа ... 3 4 [5]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> епклипс ерор, Как да инсталирам еклипс
korsarq
Публикувано на: 22-08-2017, 14:34
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Активен

Най-якото IDE visual studio

--------------------
It gladdens me to know that Odin prepares for a feast.
Soon I shall be drinking ale from curved horns.
This hero that comes into Valhalla does not lament his death!
I shall not enter Odin's hall with fear.My death comes without apology!
And I welcome the valkyries to summon me home!
PMEmail Poster
Bender
Публикувано на: 22-08-2017, 14:43
Quote Post

Име:
Група: Форумен член
Ранг: Почетен член

1. И биде към мене слово Господне:
2. сине човешки! обърни лицето си към Амоновите синове и изречи против тях пророчество,
3. и кажи на синовете Амонови: чуйте словото на Господа Бога: тъй казва Господ Бог: задето за Моето светилище казват: охохо! охохо! понеже то е поругано - и за Израилевата земя, понеже тя е опустошена, и за дома Иудин, понеже те в плен отидоха, -
4. затова ето, Аз ще те дам наследие на синовете на Изток, и ще построят у тебе кошарите си, ще разпънат у тебе шатрите си, ще ядат плодовете ти и ще пият млякото ти.
5. Ще направя Рава обор за камили, и Амоновите синове - овчари, и ще познаете, че Аз съм Господ.
6. Защото тъй казва Господ Бог: задето ти ръкопляска и тропа с нога, и с всичко презрение към земята Израилева ти се душевно радва, -
7. затова ето, ще простра ръката Си против тебе и ще те предам да те разграбят народите, ще те изтребя из числото на народите и ще те излича из числото на земите; ще те съкруша, и ще познаеш, че Аз съм Господ.
8. Тъй казва Господ Бог: задето Моав и Сеир казват: "ето, и Иудиният дом е като всички народи!"
9. ето, Аз, начевайки от градовете, от всичките му погранични градове, украса на земята, от Бет-Иешимот, Ваалмеон и Кириатаим, ще открия хълбока на Моава.
10. за синовете на Изток и ще им го дам за наследие, заедно с Амоновите синове, та Амоновите синове да се не споменуват вече сред народите.
11. И над Моав ще произведа съд, и ще познаят, че Аз съм Господ.
12. Тъй казва Господ Бог: задето Едом жестоко отмъщаваше на дома Иудин и тежко съгреши, като си тям отмъщаваше,
13. тъй казва Господ Бог: ще простра ръката Си против Едом, ще изтребя у него люде и добитък и ще го направя пустиня; от Теман до Дедан всички от меч ще паднат.
14. И ще си отмъстя над Едом чрез ръката на Моя народ Израиля; и те ще действуват в Идумея по Моя гняв и по Моето негодувание, и ще познаят Моето отмъщение, казва Господ Бог.
15. Тъй казва Господ Бог: задето филистимци постъпиха отмъстително и отмъщаваха с презрение в душа за гибел, с вечна омраза, -
16. тъй казва Господ Бог: ето, ще простра ръката Си над филистимци, ще изтребя критяни и ще унищожа остатъка им на морския бряг;
17. и ще извърша над тях голямо отмъщение с яростни наказания; и ще познаят, че Аз съм Господ, кога извърша над тях Моето отмъщение.

Това мнение е било редактирано от Bender на 07-01-2018, 19:56
PM
lucky
Публикувано на: 22-08-2017, 15:15
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

QUOTE (Bender @ 22-08-2017, 14:13)
еми те eclipse workspaces == idea projects -> абсолютно едно и също нещо са, само имената са им различни.

Относно търсенето - натискаш двапъти shift -> и търсиш на всякъде

Ще го пробвам това за 2-та шифта, мерси.

idea projects? Имах предвид, че в Eclipse всички проекти в workspace-a се виждат в един прозорец. В IntelliJ трябва да отварям нов прозорец за всеки проект. Има ли алтернатива?
PMEmail Poster
thrawn
Публикувано на: 22-08-2017, 15:29
Quote Post

Име:

Е именно де.
Проектите в intellij са като workspace в eclipse или project group в netbeans. Модулите са като проекти и т.н.

https://www.jetbrains.com/help/idea/eclipse.html
PMEmail Poster
Bender
Публикувано на: 22-08-2017, 16:03
Quote Post

Име:

Както кошута жадува за водни потоци, тъй и душата ми, Боже, копнее за Тебе!
3. Душата ми жадува за Бога силний, живий: кога ще дойда и се явя пред лицето Божие!
4. Сълзите ми бяха хляб за мене денем и нощем, когато всеки ден ми думаха: де е твоят Бог?
5. Колчем си спомня това, изливам душата си, защото съм ходил с многолюдие, влизал съм с тях в Божия дом с радостния и славословен глас на празнуващото множество.
6. Защо униваш, душо моя, и защо се смущаваш? Уповавай се на Бога, защото аз още ще славя Него, моя Спасител и моя Бог.
7. Унива в мене душата ми; затова си спомням за Тебе от земята Иорданска, от Ермон, от планина Цоар.
8. Бездна бездна призовава с гласа на Твоите водопади; всички Твои води и Твои вълни преминаха над мене.
9. Денем Господ ще покаже милостта Си, и нощем песен ще Му пея, молитва към Бога на моя живот.
10. Ще кажа на Бога, моя застъпник: защо си ме забравил? Защо ходя натъжен от обидите на врага?
11. Сякаш костите ми се трошат, кога враговете ми се гаврят над мене, кога ми думат всеки ден: де е твоят Бог?
12. Защо униваш, душо моя, и защо се смущаваш? Уповавай се на Бога, защото аз още ще славя Него, моя Спасител и моя Бог.

PM
saruman
Публикувано на: 22-08-2017, 16:19
Quote Post

Име:

Във VS Solution

--------------------
http://www.wefunkradio.com/radio/

Remember,remember the fifth of November
PMEmail Poster
Bender
Публикувано на: 22-08-2017, 18:00
Quote Post

Име:

1. В скръбта си те от ранно утро ще Ме търсят и ще казват: да идем и да се върнем при Господа! защото Той ни нарани - и Той ще ни изцели, порази - и ще превърже раните ни;
2. ще ни оживи в два дни, в третия ден ще ни издигне, и ние ще живеем пред лицето Му.
3. И тъй, нека познаем, нека се стремим да познаем Господа; като утринна зора е появата Му, и Той ще дойде при нас като дъжд; като късен дъжд ще напои земята.
4. Какво да ти сторя, Ефреме? Какво да ти сторя, Иудо? благочестието ви, е като утринна мъгла и като роса, която скоро изчезва.
5. Затова Аз ги поразявах чрез пророците и биех ги с думи на устата Си, и съдът Ми е като изгряваща светлина.
6. Защото Аз искам милост, а не жертва, и богопознание повече, нежели всесъжения.
7. И те, като Адама, нарушиха завета и там Ми изневериха.
8. Галаад е град на нечестивци, опръскан с кръв.
9. Както разбойници причакват човека, тъй сбирщина свещеници убиват по пътя за Сихем и вършат мръсотии.
10. В дома на Израиля Аз виждам ужасно нещо; там Ефрем блудствува, оскверни се Израил.
11. И за тебе, Иудо, е назначена жътва, когато върна от плен Моя народ.

PM
lucky
Публикувано на: 23-08-2017, 09:18
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

QUOTE (thrawn @ 22-08-2017, 15:29)
Е именно де.
Проектите в intellij са като workspace в eclipse или project group в netbeans. Модулите са като проекти и т.н.

https://www.jetbrains.com/help/idea/eclipse.html

Супер, това ми трябваше. Мерси.
PMEmail Poster
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (5) « първа ... 3 4 [5]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2018 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0