BG Development

Страници: (5) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> епклипс ерор, Как да инсталирам еклипс
DarkSunFX
Публикувано на: 18-07-2017, 20:36
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Новопостъпил

Здравей те аз съм на 12 год. и искам да започна да уча Java.Прочетох кои програми трябва да инсталирам, но срещнах проблем с ,,Eclipse''.Когато почне да се инсталира дава някакъв ерор (става въпрос за Java SE).Ако може да ми кажете дали има някаква тънкост или защо не става ще съм ви много благодарен . Благодаря предварително !

Това мнение е било редактирано от DarkSunFX на 18-07-2017, 20:38
PMEmail Poster
Bender
Публикувано на: 18-07-2017, 20:38
Quote Post

Име:
Група: Форумен член
Ранг: Почетен член

На Господа се уповавам; как тогава казвате на душата ми: "отлети на вашата планина като птица"?
2. Защото ето, нечестивците изопнаха лък, туриха стрелата си на тетивата, за да стрелят в тъмно върху правите по сърце.
3. Когато са разрушени основите, какво ще стори праведникът?
4. Господ е в светия Свой храм, Господ има престола Си на небесата; очите Му гледат (към бедния); веждите Му изпитват човешките синове.
5. Господ изпитва праведния, а душата Му мрази нечестивеца и насилника.
6. Върху нечестивците ще излее Той като дъжд разпалени въглени, огън и жупел; и палещ вятър е техният дял от чашата,
7. защото Господ е праведен, - обича правда; лицето Му гледа праведника.

Това мнение е било редактирано от Bender на 07-01-2018, 20:03
PM
boxing
Публикувано на: 18-07-2017, 21:16
Quote Post

Име:
Ранг: Посетител

QUOTE (Bender @ 18-07-2017, 20:38)
QUOTE (DarkSunFX @ 18-07-2017, 21:36)
Здравей те аз съм на 12 год. и искам да започна да уча Java.Прочетох кои програми трябва да инсталирам, но срещнах проблем с ,,Eclipse''.Когато почне да се инсталира дава някакъв ерор (става въпрос за Java SE).Ако може да ми кажете дали има някаква тънкост или защо не става.

1. инсталирай си JDK
2. След това инсталирай IntelliJ Idea

+1
Ако не можеш да се справиш ми пиши на лично ще ти помогна
PMEmail Poster
ici
Публикувано на: 18-07-2017, 21:24
Quote Post

Group Icon
Име: Ивайло Илчев ики
Група: VIP

Влез в сайта http://ninite.com. Избери от "Developer Tools": Eclipse и JDK x64 8 (или JDK 8 ако Window-сът ти е 32 бита). Кликни на бутона [Get Your Ninite]. Ще те пита къде да запази малък изпълним файл. Запази файла в "Downloads" или където и да е и го стартирай. Той ще изтегли и инсталира всичко необходимо. Можеш да избереш и други приложения например "7-Zip" или "Notepad++". Приложението ще провери дали вече ги нямаш, дали са последна версия и ще изтегли и качи или обнови всичко което си избрал.

--------------------
Както и при християнската религия, така и при социализмът, най-лошата реклама за идеята са нейните последователи. - Джордж Оруел
PMEmail PosterUsers Website
Bender
Публикувано на: 18-07-2017, 21:37
Quote Post

Име:

1. Вижте, каква любов ни е дал Отец - да се наречем чеда Божии и сме. Затова светът не ни знае, защото Него не позна.
2. Възлюбени, сега сме чеда Божии; но още не е станало явно, какво ще бъдем. Знаем само, че, кога стане явно, ще бъдем подобни Нему, защото ще Го видим както си е.
3. И всякой, който има тая надежда на Него, очиства себе си, както е Той чист.
4. Всякой, който прави грях, прави и беззаконие; и грехът е беззаконие.
5. И знаете, че Той се яви, за да вземе греховете ни, и грях в Него няма.
6. Всякой, който пребъдва в Него, не съгрешава; всякой, който съгрешава, не Го е видял, нито Го е познал.
7. Чеда, никой да ви не прелъстява! Който върши правда, праведен е, както Той е праведен.
8. Който прави грях, от дявола е, защото открай време дяволът съгрешава. Затова се и яви Син Божий, за да разруши делата на дявола.
9. Всякой, който е роден от Бога, грях не прави, защото семето Му пребъдва в него; и не може да греши, защото е роден от Бога.
10. Чедата Божии и чедата дяволови се познават тъй: всякой, който не върши правда, не е от Бога, също и който не обича брата си.
11. Защото такова е благовестието, което чухте изпърво, - да любим един другиго,
12. не както Каин, който беше от лукавия и уби брата си. А защо го уби? Затова, че неговите дела бяха лоши, а братовите му - праведни.
13. Недейте се чуди, братя мои, ако светът ви мрази.
14. Ние знаем, че преминахме от смърт в живот, защото обичаме братята; който не обича брата си, пребъдва в смърт.
15. Всякой, който мрази брата си, е човекоубиец; и знаете, че никой човекоубиец няма вечен живот, който да пребъдва в него.
16. Любовта познахме по това, че Той положи за нас душата Си: и ние сме длъжни да полагаме душите си за братята.
17. А който има световните блага, пък като види брата си в немотия, затвори от него сърцето си, - как пребъдва в такъв Божията любов?
18. Чеда мои, нека любим не с думи или с език, а с дела и истина!
19. И по това познаваме, че сме от истината, и пред Него ще успокояваме сърцата си;
20. защото, ако нашето сърце ни осъжда, колко повече Бог, понеже Той е по-голям от нашето сърце и знае всичко.
21. Възлюбени, ако нашето сърце не ни осъжда, ние имаме дръзновение пред Бога,
22. и, каквото просим, получаваме от Него, защото пазим Неговите заповеди и вършим което е благоугодно пред Него.
23. А заповедта Му е тая, да вярваме в името на Неговия Син Иисуса Христа и да любим един други, както ни е дал заповед.
24. И който пази заповедите Му, пребъдва в Него, и Той - в него. А че Той пребъдва в нас, узнаваме по духа, който ни е дал.

Това мнение е било редактирано от Bender на 07-01-2018, 20:03
PM
ici
Публикувано на: 18-07-2017, 21:40
Quote Post

Group Icon

Напротив, ако качиш приложение което ninite подържа, ще го качи без всякакви боклуци като банери и приложения от разни лайнари ако са пакетирани с безплатното приложение.

Това мнение е било редактирано от ici на 18-07-2017, 21:40

--------------------
Както и при християнската религия, така и при социализмът, най-лошата реклама за идеята са нейните последователи. - Джордж Оруел
Bender
Публикувано на: 18-07-2017, 21:45
Quote Post

Име:

1. След това рекоха на Иосифа: ето, баща ти е болен. И той взе със себе си двамата си синове Манасия и Ефрема (и отиде при Иакова).
2. Обадиха на Иакова и рекоха: ето, син ти Иосиф иде при тебе. Израил събра силите си и седна на постелката.
3. И рече Иаков на Иосифа: Всемогъщий Бог ми се яви в Луз, в Ханаанската земя, благослови ме
4. и ми рече: ето, Аз ще те разплодя, ще те умножа и ще произведа от тебе много народи, и ще дам тая земя на потомството ти след тебе за вечно владение.
5. И сега двамата ти синове, които ти се родиха в Египетската земя, преди да дойда при тебе в Египет, са мои: Ефрем и Манасия, както Рувим и Симеон, ще бъдат мои;
6. а децата ти, които ти се родят след тях, ще бъдат твои; те с името на братята си ще се наричат в наследството им.
7. Когато идех от Месопотамия, умря ми Рахил (майка ти) в Ханаанската земя, на пътя, близо до Ефрата, и аз я погребах там на пътя за Ефрата, която сега е Витлеем.
8. И видя Израил синовете Иосифови и попита: кои са тия?
9. Отговори Иосиф на баща си: тия са синовете ми, които Бог ми даде тука. (Иаков) рече: доведи ги при мене, и аз ще ги благословя.
10. А очите на Израиля бяха отслабнали от старост, та не можеше да вижда ясно. Иосиф ги приближи до него, а той ги целуна и ги прегърна.
11. И рече Израил на Иосифа: аз се не надявах да видя лицето ти; пък ето Бог ми показа и децата ти.
12. Тогава Иосиф ги отведе от коленете му и му се поклони с лице доземи.
13. След това Иосиф хвана двамата (си синове), Ефрема в дясната си ръка срещу лявата на Израиля, а Манасия в лявата срещу дясната на Израиля, и ги приближи към него.
14. Но Израил простря и възложи дясната си ръка върху главата на Ефрема, макар тоя да беше по-малък, а лявата - върху главата на Манасия. Той нарочно възложи така ръцете си, макар Манасия да беше първороден.
15. И благослови Иосифа и рече: Бог, пред Когото ходиха отците ми Авраам и Исаак, Бог, Който ме е пасъл, откак съществувам доднес,
16. Ангелът, който ме избави от всяко зло, да благослови тия деца; да бъдат именувани с моето име и с името на отците ми, Авраама и Исаака, и да се наплодят в множество по земята.
17. И видя Иосиф, че баща му възложи дясната си ръка върху главата на Ефрема, и му стана мъчно. И взе ръката на баща си, за да я премести от главата на Ефрема върху главата на Манасия,
18. и рече Иосиф на баща си: не тъй, татко, защото този е първородният; възложи върху неговата глава десницата си.
19. Но баща му се не съгласи и рече: зная, сине мой, зная; и от него ще излезе народ, и той ще бъде велик; ала по-малкият му брат ще бъде по-голям от него, и от неговото семе ще произлезе многоброен народ.
20. И благослови ги в оня ден, като каза: чрез вас Израил ще благославя и казва: Бог да ти стори като на Ефрема и Манасия. И постави Ефрема по-горе от Манасия.
21. Тогава Израил рече на Иосифа: ето, аз умирам; но Бог ще бъде с вас и ще ви върне в земята на отците ви;
22. аз ти давам повече отколкото на братята ти един дял, който взех от ръцете на аморейци с меча си и лъка си.

Това мнение е било редактирано от Bender на 07-01-2018, 20:06
PM
ici
Публикувано на: 18-07-2017, 22:06
Quote Post

Group Icon

Що говориш без да знаеш за какво става въпрос? Теглиш едно екзе което тегли каквото си избрал от сайтовете на производителите и го инсталира. Например имаш нова машина избираш каквото ти трябва и т.н.

--------------------
dvader
Публикувано на: 18-07-2017, 23:12
Quote Post

Group Icon
Име:

QUOTE (DarkSunFX @ 18-07-2017, 20:36)
дава някакъв ерор

Ако искаш сериозно да се занимаваш, по-добре да знаеш, че за "някаква" грешка има "някакво" решение... но ако искаш конкретен отговор то и въпросът трябва да е конкретен.

Ако напишеш каква грешка ти дава шансовете ти да получиш отговор нарастват многократно.

--------------------
I find your lack of faith disturbing
PM
thrawn
Публикувано на: 19-07-2017, 07:46
Quote Post

Име:

Е то не ти трябва лиценз за да пакетираш VM с приложението. Погледни ако щеш и intellij. И там виртуалната машина е пакетирана с ide-то.

PMEmail Poster
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (5) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2018 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0