BG Development

Страници: (7) « първа ... 5 6 [7]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Java Threads щафета
Kyo
Публикувано на: 08-11-2015, 21:24
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Посетител

Хахахаха и по-зле всъщност. Този код е модифициран, това е което ни закачи в moodle-a това което ни показа в час ... е далеч по-зле.

Колкото до "е наблъскал всичко в един клас"... точно заради това ми идват повечето проблеми с него защото като разделя нещо на 3-4 класа и почва да ми мрънка, че много съм ослужнявал нещата .. не е било ясно, не е трябвало толко класво бляблябля... и буквално ме кара да ръгам сичко в 1-2 класа максимум .. най-великото беше в сряда като ми каза, че

CODE

public synchronized void someMethod() {
    notifyAll();
}

и

CODE

public synchronized void someMethod() {
    this.notifyAll();
}

не било едно и също... аз вече не му обръщам внимание, в петък беше последен ден за нишки ( ще продължа да си чета книгата ) почваме сокети.
Последната задача беше да се направи симулация на банкова сметка от която да се симулират операции, като теглене , плажане на фактура ... ако няма пари фактурата да бъде или върната или да се пробва още веднъж след Х време или да се пробва всеки път като се вкарат пари в сметката докато се отдържат.

http://pastebin.com/LmQpR9vN

Бях е направил значително по-добре ( бях написал опашка за операциите който са в изчакване и известявах първата в опашката ( тази която най-много чака )) и още неща, но ме ми я при каза да ги махна icon_smile.gif

Това мнение е било редактирано от Kyo на 08-11-2015, 21:25
PMEmail Poster
FidelDahan
Публикувано на: 09-11-2015, 19:21
Quote Post

Име:
Ранг: Почетен член

Другия път наблъскай всичко в един метод или един клас и му обясни, че както той препоръчва така е по-прегледно а не разхвърлено насам натам icon_biggrin.gif
PMEmail Poster
sathishksk71
Публикувано на: 25-08-2017, 14:52
Quote Post

Име:
Ранг: Новопостъпил

This will be helpful for u.. Java Multithreading
PMEmail Poster
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (7) « първа ... 5 6 [7]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2015 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0