BG Development

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Въпрос за WordPress
lyni
Публикувано на: 14-07-2017, 22:02
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Новопостъпил

Здравейте, от компютри разбирам любителски. Имамe един сайт, качен на хостинг, направен на Joomla. Сега, понеже съм безработна, се опитвам да си уплътнявам времето и искам да направя още един сайт, на WordPress и да използвам същия хостинг. Притеснява ме обаче да не стане някакво оплитане и да скапя първия работещ сайт. В инструксциите чета:"Изберете в коя директория желаете да бъде извършена инсталацията. Ако желаете да инсталирате системата в основната директория на хостинг акаунта е необходимо да оставите това поле празно."-какво значи това. Ако първия сайт е разположен в основната директория, то сега трябва ли задължително да посоча някаква друга директория и коя? Аз ли си измислям някакви имена и ги пиша ръчно. Много искам да се опитам да направя нещо, обаче ще стане много лошо ако разваля първия сайт. Има ли такава вероятност въобще?
PMEmail Poster
chokybp
Публикувано на: 15-07-2017, 04:46
Quote Post

Име: Анатоли
Група: Потребител
Ранг: Новопостъпил

Здравей,
Направете си един под-домейн с каквото име искате (напр: test.domain.com). При създаването би трябвало да има опция да зададете към коя директория да сочи. Зависи си от хоста който ползвате, ако няма такава опция някъде другаде се задава към къде да сочи.
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2015 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0