BG Development

Страници: (12) 1 [2] 3 4 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Безплатен PHP & MySQL хостинг
blaffix
Публикувано на: 19-03-2005, 15:28
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Новопостъпил

И аз да добавя 2 нови сайтчета за PHP хостинг:
1. www.giggly.biz - 1GB free(тва и аз не го вярвам, ама така пише), banner, 5GB bandwidth
2. http://www.ahost4free.com/?pkey=plans - 50MB, 5GB bandwidth

в момента ги пробвам и мисля, че са долу-горе добре.
На 2-рия сайт на всеки 6 часа има по около 20-ина нови акаунта от тип "Basic", с 100mb и cPanel. Гадното е, че се изчерпват за буквално секунди.

--------------------
c:> gcc mainbrain.c -o mainbrain.exe
c:> mainbrain.exe
[>>] loading....
[>>] error.main brain not available.
PM
L3WD
Публикувано на: 02-04-2005, 16:58
Quote Post

Име: Тони Начев
Ранг: Редовен член

Някои знае ли безплатен хостинг с база данни, към която може да се свързваш от друг сайт icon_question.gif

--------------------
Results Matter
PMUsers Website
martien
Публикувано на: 02-04-2005, 20:20
Quote Post

Име: Мартин Николов
Ранг: Старо куче

100webspace.com -> там mysql сървъра не е localhost, а нейм базиран домейн и на твоя компютър можеш да инсталираш нещо на онази база

--------------------
$apr1$Jq/.....$D5dI6PjyxFcs2PA.Jv3WP/
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
L3WD
Публикувано на: 02-04-2005, 20:50
Quote Post

Малко се поубърках щото пробвах при толкова много, че..... Та за тези 100webspace...

Имам един форум на rsforum.goldeye.com и всичко си функционира. Обаче като се опитам да се свържа от локалхост към базата данни ми дава следната грешка
CODE

Warning: Host ' ip-to mi ' is not allowed to connect to this MySQL server in c:\phpdev\www\ipb\1p3final\ipb\sources\Drivers\mySQL.php on line 67

martien ти пробвал ли си да се свържеш от локалхост или от друг сайт към база данни на 100webspace?

--------------------
Results Matter
PMUsers Website
martien
Публикувано на: 03-04-2005, 11:25
Quote Post

Име: Мартин Николов

На мен тази регистрация, която я имам там, е на superihost.com(един от няколкото домейна) и mysql сървъра не е localhost, а superihost.com и си мисла, че ако сега на мойта щайга инсталирам форум с база данни:
host:superihost.com
user:bla_bla
db:bla_bla
pass:****
Ще стане, защото то ще си иде към нейм базирания хост, а dns-а си знае каде върви. Но недей там, защото има ограничение от 4 mb за база данни( а тя е само 1). По добре си го сложи на компютъра си или някъде другаде.
Тва да ме ти го дава при инсталацията???
Ако е така за MySQL host пиши localhost

--------------------
$apr1$Jq/.....$D5dI6PjyxFcs2PA.Jv3WP/
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
L3WD
Публикувано на: 03-04-2005, 11:58
Quote Post

Тва ми го дава вече след инсталация. НО щом има ограничение 4мб icon_confused.gif Няма смисъл да си трова нервите. Ще трябва още да се мъча icon_mad.gif

--------------------
Results Matter
PMUsers Website
Peter Dimitrov
  Публикувано на: 10-04-2005, 21:50
Quote Post

Име:

http://vectorstar.net

Things You Get:

Free email (yourname@vectorstar.net)
POP3, IMAP4. and SMTP Access (with authentication)
WebMail (example)
All mail protocols and webmail can also be used with 128-bit encryption (SSL)
Customizeable mail filter to block unwanted mail
Free web hosting (http://users.vectorstar.net/~yourname/)
Free subdomains (http://yourname.vectorstar.net/)
Daily traffic statistics for users with subdomains.
5 GB of web traffic per month (170mb/day), which you can monitor yourself in realtime
PHP 4 Support
CGI Execution allowed (limited)
SSI Support
Put up your own webcam!
50 MB of disk space
FTP access to your space (SCP/SFTP coming soon!)
Post messages in our forums

Things you Don't get:

Multiple accounts
A shell account (though we're considering a restricted shell)
Technical support
Help writing, running, testing CGIs or PHP scripts
A MySQL or any other SQL database
PMEmail Poster
sag
Публикувано на: 15-04-2005, 13:22
Quote Post

Име: Климент

QUOTE (NIKITA @ 21-01-2005, 21:00)
Нека в тази тема да се изреждат сайтове, които предлагат безплатен PHP & MySQL хостинг, но наистина да го предлагат, а не само да пише.

Още от сега да уточним - в BG такова животно няма.

Целта на темата е да не се пълни форума с такива еднакви теми през седмица. Идеята е тази важна тема да дава информация за безплатните услуги, а не само линкове. Тоест пишете колко място се предлага, трафик и т.н. След време ще се получи един полезен каталог icon_wink.gif

Можеш да провериш на

http://www.uv-hosting.com

С всеки регистриран домейн получаваш безплатен хостинг, който включва PHP & MySQL.

--------------------
PMEmail PosterICQ
ionko_p
Публикувано на: 15-04-2005, 16:09
Quote Post

Име: Йонко Папазов

Ами аз безплатно ползвам услугите на http://www.netfreehost.com/ там предлагат като за начало 50МВ място като е възможно да го увеличиш напълно безплатно само като пишеш в техния форум. Сега точно не си спомням как ставаше това - например 10 поста от твоя акаунд и получаваш автоматично още 50МВ, 20 поста още 100МВ и т.н. Който се интересува да погледне по-подробно. Съответно предлагат още и PHP MySQL (1 база с данни) SSI, 5GB месечен трансфер, няма никакви изкачащи прозорци и реклами (и аз незнам къде им е далаверата), качването става през FTP клиент какъвто сте си инсталирали. ами това е за което се сещам. Между другото PHP не съм го пробвал и не ви гарантирам, че работи, но мисля, че няма да има проблем. Аз тази страница я ползвах преди време да си държа там каталога с филми да го показвам на клиенти, обаче от доста време нито съм я обновявал нито ползвал. Ама, ако някой не му се вярва, че няма реклами и други такива подобни глупости нека да погледне моята страница за пример (и не се стряскайте от дизайна, това все пак ми е първата страница, а и аз не се занимавам професионално давам я просто за пример) адреса е http://ionko.bizhat.com/
Освен това предлагат безплатен хостинг и на PHPBB и IB Forums, които също съм пробвал и работят перфектно ако някой има нужда. Като влезете в сайта ще се ориентирате кое къде е то си пише. И накрая да спомена, че според мен сървъра е достатъчно бърз или поне в сравнение с тези безплатните в България и рядко стават грешки с изчезване на акаунди и други подобни проблеми. Това е от мен дано съм бил полезен.

--------------------
Не е достатъчно да нямаш собствено мнение... трябва да притежаваш и способността да не можеш да го изразиш!
PMEmail PosterICQ
..::Teodor::..
Публикувано на: 01-05-2005, 22:28
Quote Post

Име:

Аз моя сайт си го хоствам безплатно познавам шефа на сайта(случайно се срещнахме във един чат) и ми е дал 30GB място въпреки че няма да го използвам цялото и каза че ако се наложи ще ми даде и още много така че мога спокойно да кажа че има безплатен хостинг
PMEmail Poster
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (12) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2018 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0