BG Development

Страници: (5) « първа ... 3 4 [5]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Как си водите личните финанси?
SuN
Публикувано на: 14-09-2017, 14:40
Quote Post

Group Icon
Име: Финто Нешън
Група: Администратор
Ранг: Почетен член

Всички дето пишат на Rust, защото е "безопасен" изглеждат така - https://www.youtube.com/watch?v=VOYxbZs_doU

Не се сдържах:

https://www.youtube.com/watch?v=YBIfr6bRfwE

Вижте как монахинята не си отряза крака! icon_smile.gif

Това мнение е било редактирано от SuN на 14-09-2017, 14:41

--------------------
Копирай лесно ударено и - ѝ Ѝ
Замърсяване на въздуха в София - http://aqicn.org/city/bulgaria/sofia/druzhba/
PMEmail Poster
stewie
Публикувано на: 14-09-2017, 15:33
Quote Post

Име:
Група: Потребител

QUOTE (SuN @ 14-09-2017, 13:26)
На курви и програмни продукти не си казвам парите.

Що? Какво криеш?

Иначе това е като да не си казваш размера на пениса на курвите - само тия с малки пениси си мълчат.

Не мисля, че е имало програма, в която да не си дам истинските данни за движението по сметката.

Горе се говореше да вържеш самата програма за сметката си ! Това, че ти пишеш в някакви програми, които качват в някакви бази колко си богат (и информацията може да е чисто спекулативна) си е лично на твоя отговорност. Когато имаш пари хората не ти се радват, особено по нашите ширини. Е чети за оня в Бургас дето освен, че са го обрали са го и ебали. Българите не се научиха, че за пари не се говори и не се пише.

Това мнение е било редактирано от stewie на 14-09-2017, 15:34
PM
erazor
Публикувано на: 14-09-2017, 15:47
Quote Post

Име: Димитър
Ранг: Редовен член

QUOTE (stewie @ 14-09-2017, 09:11)
НИКОЙ не трябва да знае какво получаваш и какво даваш (Изключвам банки, които все пак се регулират).

И аз живеех с някакви такива идеи, докато не дойдохме тука.

Като попълвахме договор за наем, те питат къде работиш и колко получаваш. Оставяш и телефон на фирмата. Един вид да са сигурни че ще можеш да си покриваш наема...
Аз си написах нещата и викам ОК тва ще достатъчно, но не след това пича се е обадил във фирмата да потвърди инфото icon_smile.gif

При всяко кандидатстване за кредит те питат колко получаваш (годишна заплата), предполагам може да напишеш каквото си искаш, но ако искаш добър % лихва, е добре да дадеш по-голяма цифра или да си честен поне. Е такива неща icon_smile.gif

Не казвам че е добре това, просто ви давам още една гледна точка icon_lol.gif

Това мнение е било редактирано от erazor на 14-09-2017, 15:48
PMEmail PosterICQ
FidelDahan
Публикувано на: 14-09-2017, 17:49
Quote Post

Име:

QUOTE (johnfound @ 14-09-2017, 14:05)
Има един огромен недостатък в споделянето на личните данни.

Всички главоболия като последствие от споделянето са в бъдещето. Трябва да си пророк, за да отгатнеш до какво ще доведе. А когато (ако) нещата се объркат не можеш да поправиш вече нищо. Такава ситуация се характеризира с репликата: "Да бях знаял..."

Много вярно, неща като развод и издръжка пропорционална на доходите за бедната бивша съпруга ...
PMEmail Poster
saruman
Публикувано на: 14-09-2017, 18:23
Quote Post

Име:

QUOTE (FidelDahan @ 14-09-2017, 17:49)
QUOTE (johnfound @ 14-09-2017, 14:05)
Има един огромен недостатък в споделянето на личните данни.

Всички главоболия като последствие от споделянето са в бъдещето. Трябва да си пророк, за да отгатнеш до какво ще доведе. А когато (ако) нещата се объркат не можеш да поправиш вече нищо. Такава ситуация се характеризира с репликата: "Да бях знаял..."

Много вярно, неща като развод и издръжка пропорционална на доходите за бедната бивша съпруга ...

Ебахти параноята върлува тук с тия лични данни,все едно не е форум на програмисти,ами на дилъри и сводници icon_lol.gif

Мога да ви успокоя,че даже на МВР не им пука по колко пъти на ден биете жената/детето,а Гугъл и ФБ се интересуват дотолкова,доколкото биха ви предложили да си купите бухалка да си вършите работата по-лесно icon_wink.gif

--------------------
http://www.wefunkradio.com/radio/

Remember,remember the fifth of November
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 14-09-2017, 20:20
Quote Post

Име:

хаххаха, който не помни публичните телефонни указатели се тревижи за глупости
PM
Sm1rfa
Публикувано на: 14-09-2017, 23:21
Quote Post

Име: Стоян

QUOTE (Дон Реба @ 14-09-2017, 20:20)

абе едно е да си правиш шеги по телефона, друго е караш хората да си мятат спестяванията през него, ако ме разбираш icon_wink.gif

П.С. В Дания и Швеция пак са публични указателите, но в интернет и всеки може да ти намери името, телефона и адреса, стига да знае само едното от тях. Аз бях малко потресен отначалото.. и май все още съм.

Това мнение е било редактирано от Sm1rfa на 14-09-2017, 23:22

--------------------
Търси се: Стара жена, ограбена и изхвърлена от дома ѝ. Съсухрена, силно прегърбена и с трескаво горящи очи. Не помни коя е, но често плаче и вика децата си. Винаги носи дрипаво зелено палто и избеляла червена забрадка. На един от пръстите ѝ има златна халка с гравирано "Свобода или смърт". Името ѝ е България.
PMEmail PosterUsers Website
stewie
Публикувано на: 15-09-2017, 08:23
Quote Post

Име:

QUOTE (Sm1rfa @ 15-09-2017, 00:21)

абе едно е да си правиш шеги по телефона, друго е караш хората да си мятат спестяванията през него, ако ме разбираш icon_wink.gif

П.С. В Дания и Швеция пак са публични указателите, но в интернет и всеки може да ти намери името, телефона и адреса, стига да знае само едното от тях. Аз бях малко потресен отначалото.. и май все още съм.

То убао, че всички са много откровенни, ама мафията как успява да бачка там ?
PM
Дон Реба
Публикувано на: 15-09-2017, 08:29
Quote Post

Име:

ааа, мани телефона, в телефонните указатели имаше и адрес - трябва да пребиеш някого, отваряш указателя и виждаш къде живее.
PM
Sm1rfa
Публикувано на: 15-09-2017, 16:45
Quote Post

Име: Стоян

QUOTE (stewie @ 15-09-2017, 08:23)
QUOTE (Sm1rfa @ 15-09-2017, 00:21)

То убао, че всички са много откровенни, ама мафията как успява да бачка там ?

Просто е по-цивилизована, от типа, политици са борда на директорите на големи фирми и корпорации и т.н. А тези кандидат гангстери, дето се правят на американски бандити са им оставили в Копенхаген една свободна територия да правят каквото си знаят и по някое време пращат полицията да ги нашамари. Системата работи криво-ляво. icon_wink.gif

--------------------
Търси се: Стара жена, ограбена и изхвърлена от дома ѝ. Съсухрена, силно прегърбена и с трескаво горящи очи. Не помни коя е, но често плаче и вика децата си. Винаги носи дрипаво зелено палто и избеляла червена забрадка. На един от пръстите ѝ има златна халка с гравирано "Свобода или смърт". Името ѝ е България.
PMEmail PosterUsers Website
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (5) « първа ... 3 4 [5]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2015 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0