BG Development

Страници: (41) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Здравейте, Нека се представя
Даниел-Маринов
Публикувано на: 27-11-2016, 15:32
Quote Post

Име: Даниел
Група: Потребител
Ранг: Посетител

Здравейте аз съм Даниел Маринов,в ИТ сферата съм от вече близо 8 години (2009г)
-стартирах през 2009г с МуОнлайн сървар от там се научих да пиша на PHP,JAVA,HTML,CSS,SQL база данни,работа с Photoshop- ниско ниво банерчета тексчета знаете как е.. тепърва се насочвам към него.Целта ми тук е да обменям опит и да помагам разбира се,2-3 години се занимавах с други работи бях прекъснал самостоятелното си обучение от близо месец вече съм пак в "играта".Надявам се тук да намеря приятни хора,критиците стъпват на криво с мен грам не ме интерисува тяхното мнение ако не бъде конкретизирано с работата ми,тогава бих го приел и като съвет icon_smile.gif
Ето и първия ми публикуван сайт..
Webpage
Коментари не искам за него,аз си знам,че му трябва редакция.
Също така до ато се упражнявах си напраих още 3 сайта базирани на html,css,jquery - photoshop-а ме измъчва не го ползвам за друго освен банери и текст.

Поздрави,Даниел Маринов

Това мнение е било редактирано от Даниел-Маринов на 12-12-2016, 00:11
PMEmail Poster
Bender
Публикувано на: 27-11-2016, 16:01
Quote Post

Име:
Група: Форумен член
Ранг: Почетен член

1. Защото ето, ще дойде ден, пламтящ като пещ; тогава всички надменни и ония, които постъпват нечестиво, ще бъдат като слама, и ще ги изгори идещият ден, казва Господ Саваот, тъй че няма да остави у тях ни корен, ни клони.
2. А за вас, които благоговеете пред името Ми, ще изгрее Слънцето на правдата, и изцеление ще има в лъчите Му, и вие ще излезете и ще се разиграете като охранени телци;
3. и ще тъпчете нечестивците, защото те ще бъдат прах под стъпките на нозете ви в оня ден, който Аз ще приготвя, казва Господ Саваот.
4. Помнете закона на Моисея, Моя раб, който Аз му заповядах на Хорив за целия Израил, както и правилата и наредбите.
5. Ето, Аз ще пратя при вас пророка Илия, преди да настъпи денят Господен - велик и страшен.
6. И той ще обърне сърцата на бащите към децата, и сърцата на децата към бащите им, та, след като дойда, да не поразя земята с проклятие.

Това мнение е било редактирано от Bender на 07-01-2018, 19:57
PM
bvbfan
Публикувано на: 27-11-2016, 18:07
Quote Post

Име:

Потресен съм.

--------------------
QUOTE (Bender @ 23-04-2015, 19:11)
Xamarin: ЛАПАЙ!
Ти: Добре...
PMEmail Poster
Stilgar
Публикувано на: 27-11-2016, 18:49
Quote Post

Име:

QUOTE (Bender @ 27-11-2016, 16:01)
май бъркаш жава с жабаскрипт

И на мен така ми намирисва.

--------------------
Опитахме се да го направим както трябва, но стана както винаги.
PMEmail PosterUsers Website
Даниел-Маринов
Публикувано на: 27-11-2016, 19:25
Quote Post

Име: Даниел
Ранг: Посетител

ми разболели сте се нещо
PMEmail Poster
Bender
Публикувано на: 27-11-2016, 19:28
Quote Post

Име:

1. Господ създаде човека от пръст, и пак го връща в нея.
2. Той даде на човеците определено число дни и време, и даде им власт над всичко, що е на нея.
3. Според природата им, облече ги в сила и ги сътвори по Свой образ,
4. и вложи във всяка плът страх към тях, за да владеят над зверове и птици.
5. Той им даде разум, език и очи, уши и сърца за разсъждаване,
6. изпълни ги с проницателност на разума и им показа доброто и злото.
7. Той тури окото Си на сърцата им, за да им покаже величието на Своите дела,
8. та да прославят светото Му име и да разгласят величието на Неговите дела.
9. Той им прибави знание и даде им в наследство закон на живота;
10. постави вечен завет с тях и им показа Своите съдби.
11. Очите им видяха величието на славата, и ухото им чу славата на Неговия глас.
12. И каза им Той: пазете се от всяка неправда; и заповяда всекиму от тях, как да се отнася към ближния си.
13. Пътищата им са винаги пред Него, не ще се скрият от очите Му.
14. На всеки народ вожд постави,
15. а Израил е дял на Господа.
16. Всичките им дела са като слънце пред Него, и очите Му са винаги към техните пътища.
17. Не се укриха от Него техните неправди, и всичките им грехове са пред Господа.
18. Милостинята на човека е като печат у Него, и благодеянието на човека Той ще запази като зеница на око.
19. После Той ще стане и ще им въздаде, и дължимото тям ще възвърне върху главата им.
20. Но на ония, които се каят, Той е давал да се обърнат, и ония, които са отслабвали в търпението, е ободрявал.
21. Обърни се към Господа и остави греховете;
22. моли се пред Него и намали твоите препъвания.
23. Върни се при Всевишния, и се отвърни от неправдата и силно намрази гнусотата.
24. Кой ще възхваля Всевишния в ада, вместо ония, които живеят и Го прославят?
25. От мъртъв, като от несъществуващ, няма прослава:
26. живият и здравият ще възхвали Господа.
27. Колко голямо е милосърдието на Господа и примирението с ония, които се обръщат към Него!
28. Не може да бъде всичко у човека,
29. защото синът човешки не е безсмъртен.
30. Кое е по-светло от слънцето? Но и то се затъмнява. Също и плът и кръв за лошо ще помисли.
31. Силите на високите небеса Той Сам наблюдава, а всички люде са земя и пепел.

Това мнение е било редактирано от Bender на 07-01-2018, 19:56
PM
relax4o
Публикувано на: 27-11-2016, 19:31
Quote Post

Име:

QUOTE (Bender @ 27-11-2016, 19:28)
QUOTE (Даниел-Маринов @ 27-11-2016, 20:25)
ми разболели сте се нещо

верно е тва, от 1 месец кашлям, сега даже и антибиотик пия ама не минава icon_sad.gif

Казаха, че ако някой го хване грипа, да не се лекува с антибиотик. icon_lol.gif

--------------------
Бисери :D

QUOTE (oveRLuckEd)
Ползваш някоя нова версия на PHP, която е вече ооп ориентирана и заради това ти я изкарва тази грешка.

QUOTE (nbacool2)
Щом няма input полета, значи няма откъде да се направи SQL инжекция Very Happy
PM
ivan84
Публикувано на: 27-11-2016, 19:58
Quote Post

Име:

Сайтът е направо покъртителен. Отдавна не бях виждал нещо да работи толкова зле на мобилно устройство.
PMEmail Poster
Bender
Публикувано на: 27-11-2016, 20:09
Quote Post

Име:

1. Не искам, братя, да не знаете, че бащите ни всички под облака бяха и всички през морето минаха;
2. и всички в Моисея се кръстиха в облака и в морето;
3. и всички ядоха една и съща духовна храна;
4. и всички пиха едно и също духовно питие; защото пиеха от духовния камък, който идеше подире им; а камъкът беше Христос.
5. Но към повечето от тях Бог не благоизволи, защото бидоха изповалени в пустинята.
6. А това бидоха образи за нас, за да не бъдем похотливи на зло, както и те бяха похотливи.
7. Не бивайте нито идолослужители, както някои от тях, за които е писано: "народът седна да яде и да пие, па стана да играе".
8. Нито да блудствуваме, както някои от тях блудствуваха, и в един ден погинаха двайсет и три хиляди.
9. Нито да изкушаваме Христа, както някои от тях изкусиха, и погинаха от змии.
10. Нито роптайте, както роптаеха някои от тях, и погинаха от изтребителя.
11. Всички тия неща им се случваха, за да служат за образи, а бяха написани за поука нам, до които стигнаха краищата на вековете.
12. Затова, който мисли, че стои, нека гледа да не падне.
13. Друго изкушение вас не е постигнало, освен човешко; верен е обаче Бог, Който не ще остави да бъдете изкушени повече от силата ви, а заедно с изкушението ще даде и изход, за да можете да търпите.
14. Затова, мои възлюбени, отбягвайте идолослужението.
15. Говоря като на разумни; разсъдете сами за това, що казвам.
16. Чашата на благословението, която благославяме, не е ли общение с кръвта Христова? Хлябът, който ломим, не е ли общение с тялото Христово?
17. Защото един хляб, едно тяло сме ние многото, понеже всички се причестяваме от един хляб.
18. Гледайте Израиля по плът: ония, които ядат жертвите, не са ли съобщници на жертвеника?
19. Какво, прочее, казвам? Това ли, че идолът е нещо, или че идолските жертви са нещо?
20. Не, но каквото принасят в жертва езичниците, принасят го на бесове, а не Богу; пък аз не искам да бъдете съобщници на бесовете.
21. Не можете да пиете Господня чаша и бесовска чаша; не можете да участвувате на Господня трапеза и на бесовска трапеза.
22. Или ще възбудим ревнуване у Господа? Та по-силни ли сме от Него?
23. Всичко ми е позволено, но не всичко е полезно; всичко ми е позволено, ала не всичко е за поука.
24. Никой да не търси своята полза, а всякой - ползата на другиго.
25. Всичко, що се продава на месарницата, яжте без никакво издирване за спокойна съвест;
26. защото "Господня е земята и онова, що я изпълня".
27. Ако някой от неверните ви покани, и вие поискате да отидете, яжте всичко, що ви сложат, без никакво издирване за спокойна съвест.
28. Но, ако някой ви каже: това е идолска жертва, не яжте - заради оногова, който ви е обадил, и заради съвестта; защото Господня е земята и онова, що я изпълня.
29. Съвест разбирам не своята, а на другия; защото бива ли моята свобода да бъде съдена от чужда съвест?
30. Ако пък участвувам в яденето с благодарност, защо да бъда хулен поради онова, за което благодаря?
31. И тъй, ядете ли, пиете ли, или нещо друго вършите, всичко за слава Божия вършете.
32. Не ставайте съблазън ни за иудеи, ни за елини, нито за църквата Божия,
33. както и аз угаждам във всичко на всички и не търся своята полза, а ползата на многото, за да се спасят.

Това мнение е било редактирано от Bender на 07-01-2018, 19:57
PM
relax4o
Публикувано на: 27-11-2016, 20:26
Quote Post

Име:

QUOTE (Bender @ 27-11-2016, 20:09)
QUOTE (relax4o @ 27-11-2016, 20:31)
QUOTE (Bender @ 27-11-2016, 19:28)
QUOTE (Даниел-Маринов @ 27-11-2016, 20:25)
ми разболели сте се нещо

верно е тва, от 1 месец кашлям, сега даже и антибиотик пия ама не минава icon_sad.gif

Казаха, че ако някой го хване грипа, да не се лекува с антибиотик. icon_lol.gif

Ами аз 2 седмици и нещо удържах фронта без, ама после почнах да пия, ама не усещам голяма разлика.

То бавно минава. Аз 3 седмици не мога да се оправя. icon_lol.gif

И за да не е само спам:

По-добре да не беше показвал сайта си. Така щеше да е загадка за нас какви умения имаш.

--------------------
Бисери :D

QUOTE (oveRLuckEd)
Ползваш някоя нова версия на PHP, която е вече ооп ориентирана и заради това ти я изкарва тази грешка.

QUOTE (nbacool2)
Щом няма input полета, значи няма откъде да се направи SQL инжекция Very Happy
PM
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (41) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2018 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0