BG Development

Страници: (5) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Junior Front End съвети и мнения, Съвети и препоръки, мнения за работа
Mtsvein
Публикувано на: 03-11-2016, 16:05
Quote Post

Име: Мартин
Група: Потребител
Ранг: Новопостъпил

Здравейте,

От известно време изучавам Front End програмирането. Завърших курс в тази област, имам много добри познания в: HTML5,
CSS,
CSS3,
Responsive design (Media query),
Bootstrap,
Javascript - базови познания ( прости функции, ползване на методи)
Jquery,
OOP - основни познания,
SEO оптимизация - основни познания
JSON,
W3schools standards,
GitHub - https://github.com/MTsvein

В момента продължавам да уча и да подобрявам знанията си в Javascript.Имам силна мотивация и интерес да започна да практикувам в работна среда, тъй като до сега проектите по които съм работил са любителски.
Въпросът ми е следния: Спрямо знанията, които съм описал по - горе имам ли възможността да започна работа като Junior Front End developer във фирма? Ако имам, бихте ли ме насочили къде да търся, освен в jobs.bg? Отворен съм за всякакви предложения, може да ми пишете на martin.v.tsvein@gmail.com.
Благодаря Ви предварително.
Успешен ден.
PMEmail Poster
SavvinaDr
Публикувано на: 03-11-2016, 16:43
Quote Post

Име: Саввина Другути
Ранг: Посетител

QUOTE (Mtsvein @ 03-11-2016, 16:05)
бихте ли ме насочили къде да търся, освен в jobs.bg?

Можеш да създадеш един добър профил (ако нямаш до сега) в Linkedin.com и да търсиш и там обяви.

А междувременно докато почнеш някъде работа, можеш да работиш като freelancer в платформи като Upwork.com. Хем ще получиш някакви пари, хем ще натрупаш и опит.

Това мнение е било редактирано от SavvinaDr на 03-11-2016, 16:54
PMEmail Poster
Mtsvein
Публикувано на: 03-11-2016, 16:58
Quote Post

QUOTE (SavvinaDr @ 03-11-2016, 16:43)

Можеш да създадеш един добър профил (ако нямаш до сега) в Linkedin.com и да търсиш и там обяви.

Благодаря за информацията.

Това мнение е било редактирано от Mtsvein на 03-11-2016, 16:59
PMEmail Poster
Barnabas
Публикувано на: 03-11-2016, 17:41
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

А Laravel? Последно време, вебаджийте като го чуят и се възбуждат, имам чувството

Това мнение е било редактирано от Barnabas на 03-11-2016, 17:41
PMEmail Poster
ivan84
Публикувано на: 03-11-2016, 17:51
Quote Post

Име:
Група: Форумен член
Ранг: Почетен член

QUOTE (Barnabas @ 03-11-2016, 18:41)
А Laravel? Последно време, вебаджийте като го чуят и се възбуждат, имам чувството

А front end дали ти говори нещо?

Но пък днес видях два твои поста - тука нещо си превъзбуден, в другата тема гейове те гонят... Нередовен секс, може би?

Това мнение е било редактирано от ivan84 на 03-11-2016, 18:01
PMEmail Poster
Mtsvein
Публикувано на: 03-11-2016, 17:59
Quote Post

QUOTE (Barnabas @ 03-11-2016, 17:41)

Благодаря ти за предложението, но от знанията, които имам това ми изглежда, че е Back End, a не Front End.
PMEmail Poster
Bender
Публикувано на: 03-11-2016, 18:30
Quote Post

Име:
Група: Форумен член

1. Ти пък, сине човешки, изречи пророчество против Гога и кажи: тъй казва Господ Бог: ето, Аз съм против тебе, Гоге, княже на Рош, Мешех и Тувал!
2. Ще те върна и ще те поведа, ще те изведа от северните краища и ще те доведа на Израилевите планини.
3. Ще избия лъка ти из твоята лява ръка и ще изхвърля стрелите ти из твоята дясна ръка.
4. Ще паднеш на Израилевите планини, ти и всички твои полкове и народите, които са с тебе; ще дам да те изядат всякакви грабливи птици и полски зверове.
5. Ще паднеш на открито поле; защото Аз рекох това, казва Господ Бог.
6. И ще пратя огън върху земя Магог и върху жителите на островите, които живеят безгрижно, и ще познаят, че Аз съм Господ.
7. Ще явя светото Си име сред Моя народ Израиля, и занапред не ще оставя да безславят светото Ми име, - и ще познаят народите, че Аз съм Господ, Светият у Израиля.
8. Ето, това ще дойде и ще се сбъдне, казва Господ Бог, това е денят, за който говорих.
9. Тогава жителите на Израилевите градове ще излязат, ще накладат огън и ще изгорят оръжие, щитове и железни ризници, лъкове и стрели, боздугани и копия; седем години ще ги горят.
10. И не ще носят дърва от полето, нито ще секат от горите, а ще горят само оръжие; ще ограбят своите грабители и ще оберат своите обирачи, казва Господ Бог.
11. В оня ден ще дам на Гога място за гробница в Израиля долината на пътниците, източно от морето, и тя ще задържа пътниците; там ще погребват Гога и цялото му пълчище и ще я наричат долина на Гоговото пълчище.
12. Израилевият дом ще ги погребва седем месеца, за да очисти страната.
13. Целият народ на страната ще ги погребва, и знаменит ще бъде у тях денят, в който Аз ще прославя Себе Си, казва Господ Бог.
14. И ще определят люде, които постоянно да обикалят страната и с помощ на пътниците да погребват останалите по земното лице, - за да я очистят; след седем месеца те ще почнат да претърсват,
15. и кога някой от ония, които обикалят страната, види човешка кост, ще тури до нея знак, докле погребвачите не я заровят в долината на Гоговото пълчище.
16. И името на града ще бъде: Хамона (пълчище). Така те ще очистят страната.
17. Ти пък, сине човешки, - тъй казва Господ Бог, - кажи на всички родове птици и на всички полски зверове: събирайте се и дойдете, от вси страни се стичайте към Моята жертва, която Аз ще заколя за вас, към великата жертва на Израилевите планини, - и ще ядете месо и ще пиете кръв:
18. месо на силни мъже ще ядете и ще пиете кръв на земни князе, на овни, на агнета, на козли и на телци, - всички угоени на Васан,
19. ще ядете тлъстина до насита и ще пиете кръв до опиване от Моята жертва, която Аз ще заколя за вас.
20. И на Моята трапеза ще се наситите на коне и ездачи, на мъже силни и на всякакви военни люде, казва Господ Бог.
21. Ще явя славата Си между народите, и всички народи ще видят Моя съд, който Аз ще произведа, и Моята ръка, която Аз ще сложа върху им.
22. И ще знае домът Израилев, че Аз съм техен Господ Бог, от тоя ден и занапред.
23. Ще познаят народите, че домът Израилев биде преселен поради своята неправда; задето те постъпиха вероломно пред Мене, Аз скрих от тях Моето лице и ги предадох в ръцете на враговете им, - и те всички паднаха от меч.
24. Поради нечистотиите им и поради беззаконията им Аз направих това с тях и скрих от тях Моето лице.
25. Затова тъй казва Господ Бог: сега ще върна Иакововите пленници, ще се смиля над целия дом Израилев и ще заревнувам за Моето свето име.
26. И ще почувствуват те своето безчестие и всички свои беззакония, които вършиха пред Мене, кога заживеят в земята си безопасно, и никой не ще ги застрашава,
27. кога ги върна измежду народите и ги събера от земите на враговете им и явя в тях светостта Си пред очите на много народи.
28. И ще познаят, че Аз съм техен Господ Бог, когато, след като ги пръснах между народите, изново ги събера в тяхната земя и не оставя вече там ни едного от тях.
29. И вече не ще скривам от тях лицето Си, защото Аз ще излея Моя Дух върху дома Израилев, казва Господ Бог.

Това мнение е било редактирано от Bender на 07-01-2018, 20:45
PM
SavvinaDr
Публикувано на: 03-11-2016, 18:41
Quote Post

Име: Саввина Другути
Ранг: Посетител

QUOTE (Bender @ 03-11-2016, 18:30)
QUOTE (SavvinaDr @ 03-11-2016, 17:43)

Това работи ли настина ?, На мен са ми предлагали работа през стака

Аз съм получила оферти чрез Linkedin, а също познавам други хора които са започнали работа която са намерили там. Все пак е сайт за ''професионалисти'', така че хубаво е да имаш един добър профил, никога не знаеш къде ще те удари късмета icon_smile.gif

Това мнение е било редактирано от SavvinaDr на 03-11-2016, 18:43
PMEmail Poster
Stilgar
Публикувано на: 03-11-2016, 19:12
Quote Post

Име:

В LinkedIn идват къде къде повече оферти отколкото през SO.

--------------------
Опитахме се да го направим както трябва, но стана както винаги.
PMEmail PosterUsers Website
saruman
Публикувано на: 03-11-2016, 19:50
Quote Post

Име:

Веднага ти казвам какъв е алгоритъма - правиш едно хубаво CV,пускаш го в 10 фирми дето търсят junior,отиваш на интервю в две,и там като те скъсат разбираш какви са изискванията за junior front-end icon_wink.gif

--------------------
http://www.wefunkradio.com/radio/

Remember,remember the fifth of November
PMEmail Poster
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (5) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2018 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0