BG Development

Страници: (8) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Фирма за търговски софтуер
andonov
Публикувано на: 19-08-2016, 17:34
Quote Post

Име:
Група: Вандал
Ранг: Новопостъпил

Търсим програмисти за работа на части по голям проект.
Местоположението им е без значение.
Ако някой има интерес - моля пишете не лично.
Ние сме фирма която произвежда софтуер за търговия.
Иамеме доста клиенти и се налагагат доста допълнителни разработки.
В момента започнахме нов проект, за който са необходими нови хора.
PMEmail Poster
Bender
Публикувано на: 19-08-2016, 17:41
Quote Post

Име:
Група: Форумен член
Ранг: Почетен член

1. Един човек от Левиевото племе отиде, та си взе жена от същото племе.
2. Жената зачена и роди син, и като видя, че е много красив, кри го три месеца;
3. но като не можеше повече да го крие, взе тръстено кошче, намаза го с асфалт и смола и, като тури в него детето, сложи го в тръсталака при речния бряг;
4. а сестра му застана отдалеч да гледа, какво ще стане с него.
5. И излезе фараоновата дъщеря на реката да се къпе, а нейните прислужници-жени ходеха по речния бряг. Тя видя кошчето в тръсталака и прати робинята си да го вземе.
6. Отвори и видя детето; и ето, детето плачеше (в кошчето); смили се над него (фараоновата дъщеря) и рече: това ще е от еврейските деца.
7. Тогава сестрата на детето рече на фараоновата дъщеря: да отида ли да ти повикам жена кърмачка от еврейките, за да ти откърми детето?
8. Фараоновата дъщеря й отговори: иди. Момичето отиде и повика майката на детето.
9. Фараоновата дъщеря й рече: вземи това дете и ми го откърми; ще ти заплатя. Жената взе детето и го кърми.
10. И порасна детето, и тя го заведе при фараоновата дъщеря, и то й стана като син, и нарече тя името му Моисей, защото, казваше, от вода го извадих.
11. След много време, когато Моисей порасна, случи се, че излезе при братята си (синовете Израилеви) и видя тежките им работи; видя още, че един египтянин бие едного евреина от братята му (синовете Израилеви).
12. И като се огледа насам-нататък и видя, че няма никого, той уби египтянина и го скри в пясъка.
13. На другия ден излезе пак, и ето, двама евреи се карат, и рече на виновния: защо биеш ближния си?
14. А той отвърна: кой те постави началник и съдия над нас? Да не мислиш да ме убиеш, както уби (вчера) египтянина? Моисей се уплаши и си рече: бездруго това нещо се е узнало.
15. И научи се фараонът за това нещо и искаше да погуби Моисея; но Моисей побягна от фараона и се спря в Мадиамската земя и (като дойде в Мадиамската земя) седна при един кладенец.
16. Мадиамският свещеник имаше седем дъщери (които пасяха овците на баща си Иотора). Те дойдоха, извадиха вода и напълниха коритата, за да напоят овците на баща си (Иотора).
17. И дойдоха овчарите и ги отпъдиха. Тогава стана Моисей и ги защити, (извади им вода) и напои овците им.
18. Върнаха се при баща си Рагуила, и той (ги) попита: защо тъй скоро си дойдохте днес?
19. Те отговориха: един египтянин ни защити от овчарите, дори ни извади вода и напои овците (ни).
20. Той рече на дъщерите си: а де е той? Защо го оставихте? Повикайте го да яде хляб.
21. На Моисея се понрави да живее у тоя човек; и тоя даде на Моисея за жена дъщеря си Сепфора.
22. Тя (зачена и) роди син, и (Моисей) нарече името му Гирсам, защото, казваше той, аз станах пришълец в чужда земя. (И като зачена пак, роди друг син, и той му нарече името Елиезер, като каза: Бог на моя баща беше ми помощник и ме избави от ръката фараонова.)
23. След дълго време умря египетският цар. И синовете Израилеви пъшкаха от робия и викаха, и викът им от тежката работа стигна до Бога.
24. Чу Бог стенанията им и си спомни за Своя завет с Авраама, Исаака и Иакова.
25. И милостно погледна Бог към синовете Израилеви и се смили над тях.

Това мнение е било редактирано от Bender на 07-01-2018, 19:39
PM
andonov
Публикувано на: 19-08-2016, 17:56
Quote Post

Име:

QUOTE (Bender @ 19-08-2016, 17:41)
Дайте повече информация:
* езици
* технологии
* най-важното - колко плащате

.net, Кристал
Най-важното колега е какво можетеicon_smile.gif. - Плащаме достатъчно.
Моля който наистина се интересува да пише на лично.
PMEmail Poster
Bender
Публикувано на: 19-08-2016, 18:44
Quote Post

Име:
Група: Форумен член

Избави ме, Господи, от зъл човек, запази ме от потисник:
3. те мислят зло в сърце си, всеки ден се опълчват за бой;
4. изострят езика си като змия; под устата им е аспидна отрова.
5. Запази ме, Господи, от ръцете на нечестивеца, запази ме от потисниците, които са намислили да поклатят стъпките ми.
6. Горделивите заложиха клопки за мене и примки, простряха мрежа по пътя, нагласиха клопки за мене.
7. Аз казах Господу: Ти си Бог мой: чуй, Господи, гласа на моите молби.
8. Господи, Господи, Сило на моето спасение! Ти покри главата ми в деня на битката.
9. Не давай, Господи, що нечестивец желае; не давай сполука на лошия му замисъл: той ще се възгордее.
10. Нека върху главата на ония, които ме окръжават, падне злото на техните собствени уста.
11. Да паднат върху тях живи въглени; да бъдат хвърлени в огън, в пропаст, та да не станат.
12. Злоезичният човек няма да се закрепи на земята; злото ще завлече потисника в погибел.
13. Зная, че Господ ще извърши съд за угнетените и правда за бедните.
14. Да, праведните ще славят Твоето име; непорочните ще обитават пред Твоето лице.

Това мнение е било редактирано от Bender на 07-01-2018, 19:39
PM
mrusno_mache
Публикувано на: 19-08-2016, 20:18
Quote Post

Име: Мръсно Маче
Група: Потребител
Ранг: Редовен член

QUOTE (andonov @ 19-08-2016, 17:56)
Дайте повече информация:
* езици
* технологии

.net, Кристал

Най-важното е колко плащате, а какво можем това е второстепенен въпрос.

Като не ти харесват отговорите в този форум пусни си обява в jobs.bg. Там ще получиш доста СВ-та, като заплатата е 3000+ нетно.
PMEmail Poster
flame
Публикувано на: 19-08-2016, 20:49
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Старо куче

Това за моженето и заплащането не беше ли като спора за яйцето и кокошката?

--------------------
be good
PM
andonov
Публикувано на: 20-08-2016, 14:28
Quote Post

Име:

QUOTE (mrusno_mache @ 19-08-2016, 20:18)
QUOTE (andonov @ 19-08-2016, 17:56)
Дайте повече информация:
* езици
* технологии

.net, Кристал

Най-важното е колко плащате, а какво можем това е второстепенен въпрос.

Като не ти харесват отговорите в този форум пусни си обява в jobs.bg. Там ще получиш доста СВ-та, като заплатата е 3000+ нетно.

Доколокото рабрах програмистите са тук и ако не сте от тях не е нужно да пишете само за да кажете нещо, защото си мисля че няма какво да кажете.
PMEmail Poster
wqw
Публикувано на: 20-08-2016, 14:44
Quote Post

Group Icon
Име: Владимир Висулчев
Група: VIP

QUOTE (andonov @ 20-08-2016, 14:28)
Доколокото рабрах програмистите са тук и ако не сте от тях не е нужно да пишете само за да кажете нещо, защото си мисля че няма какво да кажете.

Андонов, запазете съвети си за себе си, още повече че никой не Ви е канил тука да се разполагате все едно Ви е бащиния! Програмистите сме тука за да се забавляваме, не за да дойдеш и да се изживяваш като на лов за маймуни -- no pasarán!

Самият факт, че си склонен да работиш с пловдивските клефуци е достатъчен да отблъсне всеки що годе нормален човек, който би предпочитал никаква част от труда му да не остава като комисионна на подобни долнопробни търговци.

Съвсем нарочно съм искрен относно пишман робовладелците, просто искам да си ги кажем нещата в очите. Пределно ясно е че малкото ти име е Слави, подвизаващ се доскоро тук с гейски никове. . .

cheers,
</wqw>

--------------------
PMEmail PosterUsers Website
johnfound
Публикувано на: 20-08-2016, 15:07
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: VIP

QUOTE (wqw @ 20-08-2016, 15:44)
Пределно ясно е че малкото ти име е Слави, подвизаващ се доскоро тук с гейски никове. . .

Поправка - "Станислав".

--------------------
asm32 - Приложно програмиране на асемблер.
Tox: 2B446ADCEC7E180CD4C59391D81D4CAB3E99CA7AE767DB3AB45AF976F8A2050FF071DDB733F1
PMEmail PosterUsers Website
andonov
Публикувано на: 20-08-2016, 15:09
Quote Post

Име:

Господин wqw не аз пиша във Вашите теми, а Вие пишете в моята.
Ако не ви нитерсува преложението ми Ви моля да не ме обиждате и да си спамите в другите теми.
благодаря Ви.
PMEmail Poster
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (8) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2018 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0