BG Development

Страници: (2) 1 [2]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Представяне на сайт
arcsales
Публикувано на: 08-05-2016, 19:36
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Новопостъпил

Причината е в липсата на присъствие в нета.
Аз също имам сайт за обяви и като собственик на такъв, често търся из конкурентите да видя какво ново има, но до сега не го бях срещал твоя.
Темата изглежда непозната и прекалено семпла.
Трябва ти сериозна инвестиция.

--------------------
PMEmail PosterUsers Website
abozhilov
Публикувано на: 08-05-2016, 21:30
Quote Post

Име:
Ранг: Почетен член

Причината е че не предлага нищо ново. Всичките такива сайтове са като от калъп. Дори и с голяма инвестиция, идеята ти трудно ще пробие, тъй като конкуренцията е адски голяма. Как ще пребориш olx, bazar, alo?

В тази ниша, аз лично виждам потенциал само за куриерските фирми, които могат да предложат нови функционалности и удобства за потребителите, които другите не могат.
PMEmail Poster
frozener
Публикувано на: 08-05-2016, 22:36
Quote Post

Име:
Ранг: Почетен член

QUOTE (joro8000 @ 30-03-2016, 19:23)
Здравейте,
искам да ви представа един нов сайт за Обяви.

Но моля за помощ защото нещо ми отбягва в сайта и вместо потребителите да се въдят, като въшки тя бягат от сайта ми за обяви. Идеята е сайта да бъде за всякакви тематики обяви и магазини. Публикуването на обяви да става бързо и лесно без ограничения.

Почни от бранда и логото. Те ще те ориентират за дизайна на сайта. icon_smile.gif
PMEmail Poster
callpc_dafaweb
Публикувано на: 05-06-2016, 22:05
Quote Post

Име: Калл Пс Хелп Дафа Уеб
Ранг: Новопостъпил

Уеб сайта е семпъл и класически. ОЛКС БГ не са с кой знае колко хубав дизайн и дори също наподобява на твоя. Можеш да смениш цветовете и ЛОГОТО. ЗАНИМАЙ СЕ СЕРИОЗНО със оптимизацията за търсачките, ТАМ е най-големия проблем, тъй като има вече прекалено много сайтове за обяви. Аз лично имам цели 2, също не се радвам на кой-знае какъв успех. Развий сайта и един съвет. НЕ ИСКАЙ пари. Пусни реклами като грабо и т.н. БЕЗ ИЗКАЧАЩИ прозорци, понеже товарят много и биха отклонили потенциални потребители от твоя сайт. Продавалника едно време имаше адсенс, българска рекламна мрежа и грабо оферти като бекграунд

--------------------
Call Pc Help - Компютърни услуги на повикване
Dafa Web Design - Уеб дизайн и изработка на промо цени
PMEmail PosterUsers Website
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2018 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0