BG Development

Closed TopicStart new topicStart Poll

> Задачи за начинаещи и ентусиазирани програмисти, Просто ни трябва помощ за някои задачки
gentaco
Публикувано на: 01-03-2016, 18:48
Quote Post

Име: Евгени
Група: Потребител
Ранг: Новопостъпил

Здравейте:
Казвам се Евгени. Искам да помоля всички програмисти начинаещи и напреднали да ни обърнат малко внимание в следния форум- mebelistite.com не става въпрос за заплащане не съм собственик на форума а обикновен потребител
Става въпрос за някакви малки програмки които се ползват от доста хора. Например като смятане на размери по габарити на шкаф, изчисляване на брой чекмеджета, изчисляване височина на чекмеджета и много други такива малки програмки . Тези програмки се намират в интернет пространството в подобни сайтове само на руски език . И тъй като руските програмисти обхождат такива сайтове и проследяват теми с задачки и правят простички програмки хем им помага за развитието хем могат да ползват и за дипломни работи. Та си помислих защо и ние в Българя да си нямаме нашенски подобни програмки . Направих една на български език започнах и втора но срещам трудност сам нямам чак толкова познания в програмирането. За елементарен калкулатор ми стигат знанията.
А ето и линк кум въпросната страничка: http://mebelistite.com/index.php?threads/%...1%82%D0%B0.623/

PMEmail Poster
mrusno_mache
Публикувано на: 01-03-2016, 19:01
Quote Post

Име: Мръсно Маче
Ранг: Редовен член

Правиха ми шкафчета за кухнята, по поръчка, но не помня да не си платих и то доста солено. А уж бяха млади и ентусиазирани майстори на шкафчета.
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 01-03-2016, 19:03
Quote Post

Group Icon
Име: Финто Нешън
Група: Администратор
Ранг: Почетен член

Звучи интересно!

Може да направим обменна програма - ние ще ви дадем програмисти, които да правят малки програми със собствени ресурси, а вие ще ни дадете мебелисти, които да сглобят по някоя малка кухничка или спалня (със собствени ресурси). После ще могат да показват мебелите в собствена интернет галерия, примерно.

Мисля, че идеята има голям потенциал. Може ли да го пуснеш като тема във вашия форум и да предоставиш линк? Предварително благодаря! icon_smile.gif

Добре дошъл иначе и благодаря за интересната тема! Пожелавам ти успех в начинанието icon_smile.gif

Това мнение е било редактирано от SuN на 01-03-2016, 19:09

--------------------
Копирай лесно ударено и - ѝ Ѝ
Замърсяване на въздуха в София - http://aqicn.org/city/bulgaria/sofia/druzhba/
PMEmail Poster
gentaco
  Публикувано на: 01-03-2016, 19:20
Quote Post

За съжаление не съм този който да ви дава или разпорежда. Аз сум обикновен потребител както в този форум така и в другия. Явно тук са вече доказали професионалисти които си търсят работа. Извинявам се явно трябва да потърся в Гугъл друг форум с програмисти с не комерсиална цел които имат нужда от задачи за обогатяване на знания на кода с които се занимават. А надали ако ви се е наложило да отидете при някой мебелен цех дави прережат някое парче плот или за друга дребна услуга ще ви поискат пари. Все пак става на въпрос за програмка а не за проекти.
Благодаря за пожеланието.

Това мнение е било редактирано от DarkOne на 02-03-2016, 15:14
PMEmail Poster
felore
Публикувано на: 01-03-2016, 19:25
Quote Post

Име:

QUOTE (gentaco @ 01-03-2016, 20:20)
А надали ако ви се е наложило да отидете при някой мебелен цех дави прережат някое парче плот или за друга дребна услуга ще ви поискат пари. Все пак става на въпрос за програмка а не за проекти.

Веднъж трябваше да купувам дъски за чупене на карате демонстрация. Влезнах в един цех, харесах си дъска и ги помилих да ми я нарежат. Взеха ми по левче за рязане. Така че пак си помисли. icon_smile.gif

--------------------
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 01-03-2016, 19:30
Quote Post

Group Icon

Все пак става на въпрос за програмка а не за проекти.

Тези от университетите ги наемат много преди да могат да напишат собствена програма. Бих ти дал съвет да се ориентираш към по-младите. Може би някой тийн форум.

И за да не си помислиш, че се бъзикам - в училище съм вършил дребни задачи не за пари, а за опита. Има такива хора. icon_smile.gif

--------------------
PMEmail Poster
gentaco
Публикувано на: 01-03-2016, 19:35
Quote Post

QUOTE (SuN @ 01-03-2016, 19:30)
Все пак става на въпрос за програмка а не за проекти.

Тези от университетите ги наемат много преди да могат да напишат собствена програма. Бих ти дал съвет да се ориентираш към по-младите. Може би някой тийн форум.

И за да не си помислиш, че се бъзикам - в училище съм вършил дребни задачи не за пари, а за опита. Има такива хора. icon_smile.gif

Много благодаря за съвета само да го намеря този форум и ще пробвам и там.
Моля модератора да изтрие представянето ми.
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 01-03-2016, 19:38
Quote Post

Group Icon

Ще заключа темата за по-нататъшни постове. Ще предам молбата ти за изтриване, но не виждам нищо нередно в темата.

--------------------
PMEmail Poster
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2018 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0