BG Development

Страници: (8) 1 2 [3] 4 5 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Здравейте!
EGT
Публикувано на: 17-07-2015, 08:33
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Новопостъпил

ivan84 След като не мога да напиша кое?

Аз не оценявам техническите способности на кандидатите, на интервютата винаги присъства някой от нашите Senior Devs, според зависи за коя позиция е самото интервю - JAVA, WEB, C/C++, Flash и т.н.

Моята задача е да преценя, дали си дошъл само "за пари" или наистина си мотивиран да се развиваш и ще ти е интересно това, с което ще се занимаваш тук.
Ние не търсим хора, които просто пишат код, а такива, които мислят, които си представят какво ще се получи и най-важното - могат да видят завършения продукт icon_wink.gif

PMEmail Poster
Fly
Публикувано на: 17-07-2015, 08:38
Quote Post

Име: Димитър Костов
Ранг: Почетен член

QUOTE (EGT @ 17-07-2015, 08:33)
Моята задача е да преценя, дали си дошъл само "за пари" или наистина си мотивиран да се развиваш и ще ти е интересно това, с което ще се занимаваш тук.

Как точно можеш да прецениш дали някой идва за пари и каква е мотивацията му, след като разбрахме, че нямаш нужното образование и опит ? Да не четеш мисли ?

Вие хора, които работят за слава ли търсите ?

Ние не търсим хора, които просто пишат код, а такива, които мислят, които си представят какво ще се получи и най-важното - могат да видят завършения продукт icon_wink.gif

Програмистите пишат код ако не знаеш, тия дето си "представят" какво ще се получи са други. А тези, които могат да видят крайния продукт да ходят да пуснат тото, явно виждат бъдещето.

На мен ми е интересно не ви ли неудобно да пишете заучени фрази (като горните излияния) ?

Това мнение е било редактирано от Fly на 17-07-2015, 08:45
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 17-07-2015, 08:47
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Аз виждам това като "нашата цел е да извлечем повече финансова изгода от работниците ни като наемаме тези, които ще свършат повече работа за по-малко пари".

Естествено, че идваме само заради парите. Развитието може да си го правим и сами вкъщи или в наша фирма. Уви, не всички идеи и развития са финансово изгодни.

А понеже съм запознат с индустрията мога да те уверя, че хората идват само заради парите icon_smile.gif

--------------------
Копирай лесно ударено и - ѝ Ѝ
Замърсяване на въздуха в София - http://aqicn.org/city/bulgaria/sofia/druzhba/
PMEmail Poster
EGT
Публикувано на: 17-07-2015, 08:48
Quote Post

Име:
Ранг: Новопостъпил

Хем нямам опит и образование, хем "заучени фрази" icon_wink.gif Малко си противоречиш...

Под краен продукт имам предвид реалната работеща машина, на която играчите залагат...и не е нужно да пускаш тото, за да я видиш, имаме си тестови такива icon_wink.gif И благодаря за пояснението, че програмистите пишат код...някои се ограничават само до "писането".

Димитър, не се обиждам, всеки си има право на мнение. И все пак не ме познаваш, за да се изказваш за моите компетенции, опит и т.н., но негативното отношение си е твой проблем.

SuN Съгласна съм с теб в известна степен, парите са важни. Идеята ми е, че не е все едно да работиш нещо, което не ти допада и такова, което ти е интересно, ако са еднакво платени.

Това мнение е било редактирано от EGT на 17-07-2015, 08:51
PMEmail Poster
Fly
Публикувано на: 17-07-2015, 08:54
Quote Post

QUOTE (EGT @ 17-07-2015, 08:48)
Хем нямам опит и образование, хем "заучени фрази" icon_wink.gif Малко си противоречиш...

Заучените фрази не идват от опита и образованието, не знам защо си решила че е обратното

Димитър, не се обиждам, всеки си има право на мнение. И все пак не ме познаваш, за да се изказваш за моите компетенции, опит и т.н.

Това е форум, не трябва да те познавам за да се изказвам icon_cool.gif

но негативното отношение си е твой проблем.

Не съм го написал с цел да бъде негативно и не ми е проблем.

Ако искам да те обидя това не е начина, просто ми е интересно да разбера какво точно правиш.
PMEmail Poster
Stilgar
Публикувано на: 17-07-2015, 08:54
Quote Post

Име:

Искам да видя как ще върнете някой технически квалифициран и видимо нормален (тоест къпал се е поне в последната седмица и няма видими психични отклонения) защото е работи "само за пари"

--------------------
Опитахме се да го направим както трябва, но стана както винаги.
PMEmail PosterUsers Website
SuN
Публикувано на: 17-07-2015, 09:01
Quote Post

Group Icon
Име:

Fly, не е негативен, а критичен. Когато е негативен става ироничен.

EGT, приеми, че хората тук в началото на кариерата си са работили по "интересни" за тях неща. После са се усетили, че влагат повече труд отколкото им се плаща. Виждат други възможности и спират да се връзват на изказвания, които са направени за млади и без професионален опит шарани.

--------------------
PMEmail Poster
Fly
Публикувано на: 17-07-2015, 09:05
Quote Post

QUOTE (SuN @ 17-07-2015, 09:01)

EGT, приеми, че хората тук в началото на кариерата си са работили по "интересни" за тях неща. После са се усетили, че влагат повече труд отколкото им се плаща. Виждат други възможности и спират да се връзват на изказвания, които са направени за млади и без професионален опит шарани.

user posted image
PMEmail Poster
Demigod
Публикувано на: 17-07-2015, 09:06
Quote Post

Име:

QUOTE (SuN @ 17-07-2015, 09:01)

*and kids that is the story of how i became a web developer*
trolololol <3 <3 <3

--------------------
being insane is so .... liberating ....
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 17-07-2015, 09:08
Quote Post

Group Icon
Име:

Demigod, не, това е историята как съм се задържал на работа защото ми е интересно срещу това да ми плащат повече за опита.

От тази гледна точка всичките учени глави, които помагат на професорите за смешни пари сте като уеб девелопърите. Тро-ло-ло icon_razz.gif

--------------------
PMEmail Poster
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (8) 1 2 [3] 4 5 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2018 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0