BG Development

Страници: (24) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Софтуни, добре ли е там ?
koko099
  Публикувано на: 22-07-2017, 11:44
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Новопостъпил

Моля тук хората да изкажат компетентното си мнение относно софтуни и ако може да дадат и аргументи. Добре ли обучават там ? (чел съм, че там има много повече практика и понеже не е университет не учиш глупости, които само да ти запълват времето) и като цяло как стоят нещата след 2-те години курсове там с намирането на работа и как работодателите приемат дипломата от там. Ако някой от хората, които отговарят са завършили в Софтуни, споделят преживяванията си, ще съм много благодарен.

Благодаря предварително icon_smile.gif
PMEmail Poster
Bender
Публикувано на: 22-07-2017, 11:48
Quote Post

Име:
Ранг: Почетен член

понеже не е университет не учиш глупости

И как прецени че това което учиш в университета са глупости ?

как работодателите приемат дипломата от там.
СофтУни ООД не е акредитирано учебно заведениое и не може да издава дипломи. С хартийката която получаваш от там можеш най-много да си избърше гъза.

Добре ли обучават там ?

Сам прециени; ретурн; ретурн; https://www.youtube.com/watch?v=_ZwiMlyeQNU

Като го видя тоя израз и ми идва да извадя лопатата.

Това мнение е било редактирано от Bender на 22-07-2017, 11:49

--------------------
Живота е спагети, кода за да работи добре трябва да го наподобява - Дон Реба
...
Живеем в греховни времена, какво очакваш богоугоден и благочестив код ли? - Дон Реба
...
много положителна енергия черпя от вас двамата,единият комунистически девствен,другият яко яхнал асемблерните розови понита - saruman
...
Рано или късно усерите на Виндофс разбират че стоят от неправилната страна на хуя. - ici
PM
stewie
Публикувано на: 22-07-2017, 12:25
Quote Post

Име:

QUOTE (Bender @ 22-07-2017, 12:48)

Като го видя тоя израз и ми идва да извадя лопатата.

И на мен от тези академии ми идва вече да стана the postal dude.
user posted image

Това мнение е било редактирано от stewie на 22-07-2017, 12:26
PM
JVanev
Публикувано на: 22-07-2017, 12:44
Quote Post

Име:
Ранг: Посетител

Добре де, ти верно ли имаш нужда някой да ти мрънка 5 часа за неща, които можеш да прочетеш за 1 час и да разбереш много по-добре?

И ако всичките лекции са със същото качество като горната, не знам какво очакваш да научиш от такива курсове, наистина.
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 22-07-2017, 12:56
Quote Post

Group Icon
Име: Финто Нешън
Група: Администратор

Работодателите, в търсене на работни пчелички, взимат куцо и сакато - посещението на курсовете от фирма СофтУни не е недостатък.

В сравнение с диплома от университет - курсовете на фирма СофтУни не е предимство.

И Наков и брат му си изкараха дипломите. Мислиш ли, че те са по глупави от теб и са учили "глупости" за няма защо?

Това мнение е било редактирано от SuN на 22-07-2017, 13:03

--------------------
Копирай лесно ударено и - ѝ Ѝ
PMEmail Poster
boxing
Публикувано на: 22-07-2017, 13:57
Quote Post

Име:

QUOTE (SuN @ 22-07-2017, 12:56)
Работодателите, в търсене на работни пчелички, взимат куцо и сакато - посещението на курсовете от фирма СофтУни не е недостатък.

В сравнение с диплома от университет - курсовете на фирма СофтУни не е предимство.

И Наков и брат му си изкараха дипломите. Мислиш ли, че те са по глупави от теб и са учили "глупости" за няма защо?

+1

Другото което е ако запишеш академия и университет ще дръпнеш по бързо. Аз започнах работа без академии и с една година в университета, но с много учене унас сам. Може би щеше да стане много по бързо с този вариант по горе.
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 22-07-2017, 14:33
Quote Post

Group Icon
Име: Финто Нешън
Група: Администратор

но с много учене унас сам

То ако ставаше с малко учене всеки клошар хванат от улицата щеше да работи като програмист, но за 400 лв.

--------------------
Копирай лесно ударено и - ѝ Ѝ
PMEmail Poster
stewie
Публикувано на: 22-07-2017, 15:05
Quote Post

Име:

..

Това мнение е било редактирано от stewie на 30-07-2017, 14:23
PM
bashМайстора
Публикувано на: 22-07-2017, 15:26
Quote Post

Име: Никола
Ранг: Новопостъпил

Нямаш нужда от Софтуни. Има предостатъчно материали в интернет под формата на туториали и книги. Сам казваш, че там трябва да изкараш две години преди да ти намерят работа, но ако си кадърен за по-малко от година само със самообучение можеш да си намериш работа като junior или поне стажант. Въпреки всичко не е зле да си изкараш и университета успоредно със самообучението, защото след време хората с диплома ще бъдат предпочитани спрямо тези със "цветен сертификат" от съмнително учебно заведение. Въпреки всичко можеш да си гледаш видеата от многото академии и то безплатно, така че смисъл да записваш и да си плащаш няма icon_smile.gif Давай смело сам и не спирай да четеш/пишеш.

Това мнение е било редактирано от bashМайстора на 22-07-2017, 15:27
PMEmail Poster
JVanev
Публикувано на: 22-07-2017, 15:44
Quote Post

Име:

То ако имаше кво да се научи в университетите, всичките щяхме да сме висшисти, ама нейсе... компютърните им науки не струват, а от математиката ще те откажат след първата лекция. icon_lol.gif
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (24) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2015 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0