BG Development

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> проблем с плащане с WU от google - adsens, не могат да ми изплатят парите в банката
sys7em
Публикувано на: 07-03-2017, 20:10
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Посетител

Здравейте,

случи се през декември, 2016

получавам от време на време през Western Union плащания за адсенс.
Никога не съм имал проблем. До декември. Виждат плащането, сумата, името ми и т.н. но когато пускат екрана за изплащане и въвеждат номера на личната ми карта ... системата им дава някаква обща грешка. Първият път мислех, че е от самата банка и пробвах на другия ден в друга банка и там същото. След няколко дни на трето място после на четвърто. Същото. На последното служителката се обажда по телефона и ми казаха, че има проблем с точно това плащане вероятно и трябва да се преиздаде. Ок, съгласих се. Те така и така след 60 дни ще се върнат парите по адсенс акаунта ми.

Сега ми излезна ново плащане междувременно . Като парите по първото не са ми още възстановени.
Ходих днес до банката и отново същото. Пак се обаждаха ... и нищо не ми казаха ... да пробвам отново на друго място.

Имал ли е някой подобен проблем?

--------------------
sys7em.com
PMUsers Website
Bender
Публикувано на: 07-03-2017, 20:16
Quote Post

Име:
Ранг: Почетен член

няма

--------------------
Живота е спагети, кода за да работи добре трябва да го наподобява - Дон Реба
...
Живеем в греховни времена, какво очакваш богоугоден и благочестив код ли? - Дон Реба
...
много положителна енергия черпя от вас двамата,единият комунистически девствен,другият яко яхнал асемблерните розови понита - saruman
...
Рано или късно усерите на Виндофс разбират че стоят от неправилната страна на хуя. - ici
PM
sys7em
Публикувано на: 07-03-2017, 21:00
Quote Post

Име:

и аз тва викам - "пари нема" icon_razz.gif

--------------------
sys7em.com
PMUsers Website
stewie
Публикувано на: 07-03-2017, 22:02
Quote Post

Име:

Ако е малка сумата вземи си ги пусни по банков път (SWIFT). Принципно от тази година по никакъв начин не може да се скриеш (ако това ти е била идеята).

Това мнение е било редактирано от stewie на 07-03-2017, 22:03
PM
sys7em
Публикувано на: 07-03-2017, 23:08
Quote Post

Име:

на 3 месеца 100 евро едвам и като ги сложа на сметка като ми земат 20 евро в такси банката и се губи смисъла ....

--------------------
sys7em.com
PMUsers Website
stewie
Публикувано на: 07-03-2017, 23:13
Quote Post

Име:

QUOTE (sys7em @ 08-03-2017, 00:08)
на 3 месеца 100 евро едвам и като ги сложа на сметка като ми земат 20 евро в такси банката и се губи смисъла ....

Първа Мутренска Банка (ПИБ) няма входяща такса до 500 евро през SWIFT, нагоре е 0.1% от сумата, но не по-малко от 5 евро. Т.е до 5000 дойче марки е добре. Това го вкараха от тази година. Пиреос пък жулят по 20 кинта за какъвто и да е превод - не препоръчвам. Банката с най-малко офиси и електронно банкиране от 1999 - ПроКредит, няма входяща такса въобще. Отиди си при мутрите в ПИБ и не се занимавай с глупости. За такава сума никой няма да потърси да им кихаш данък.
PM
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2015 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0