BG Development

Страници: (8) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Тия търговци са се ояли толкова, че нямам думи!
johnfound
Публикувано на: 16-08-2019, 09:26
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: VIP
Ранг: Почетен член

Вчера, отиваме да купуваме лаптоп на дъщерята и тъй като се колебаехме между два, поръчахме в един магазин да ни донесат и двата за да ги разгледаме и решим на място.

Отиваме вчера следобед в магазина и се оказва, че не са докарали нищо, поради издънка на куриерите.

Дотук нищо кой знае колко проблемно. Даже се оказа, че са звънели веднъж по телефона, за да ни предупредят. Само че, щерката не вдигнала, защото повикването било от неизвестен номер, а не от този с който тя била говорила преди това.

Само че, когато изразихме недоволство от ситуацията и се опитахме да разберем какво правим при това положение, продавачката изведнъж започна да крещи и да се държи агресивно. Особено пък след като ѝ обясних, че не може да се държи така с хора, които са дошли да и дават пари.

То не бяха агресивни стойки, тропане на врати и т.п. icon_eek.gif Въобще стана вселенски скандал в който кой знае защо се опитаха да ни обяснят, че сами сме си виновни и няма какво да недоволстваме. icon_evil.gif И въобще беше весело. icon_twisted.gif

Няма "извинете", няма "ще ви подарим подложка за мишка за компенсация". Абсолютно никакъв опит за нивелиране на ситуацията и все пак реализация на продажбата. Чиста агресия, че някакъв си там клиент има наглостта да има претенции!

Единственото обяснение, което ми хрумва е, че това бяха собствениците на фирмата, които са си пуснали работниците в отпуск. И смятат, че са прекалено велики, за да работят като продавачи и че всички са им длъжни. Въобще, с две думи, ояли се търговци!

Естествено, сега ще си купим компютъра от другаде и онлайн. За нас единствения минус е, че ще трябва да избираме по картинка.

Магазина е: ComShop на бул.Руски, срещу ВикиВат. Ако някой обича да му крещят, сега е момента да иде да си купува нещо от там.

--------------------
asm32 - Приложно програмиране на асемблер.
Tox: 48C0321ADDB2FE5F644BB5E3D58B0D58C35E5BCBC81D7CD333633FEDF1047914A534256478D9
PMEmail PosterUsers Website
Дон Реба
Публикувано на: 16-08-2019, 09:29
Quote Post

Име:
Група: Потребител

ако една крещяща продавачка може да те възмути, мада раша не е за тебе
PM
bvbfan
Публикувано на: 16-08-2019, 09:43
Quote Post

Име:

Е ти къде си живял досега, на българинът вечно някой му е длъжен, без значение търговци, хотелиери, концесионери и всякакви други педерасти.

--------------------
QUOTE (Bender @ 23-04-2015, 19:11)
Xamarin: ЛАПАЙ!
Ти: Добре...
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 16-08-2019, 10:14
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Вие пак сте случили на човек. Наистина големите бизнес дами по друг начин решават възникналите спорни въпроси: https://m.24chasa.bg/region/article/5759427

Това мнение е било редактирано от SuN на 16-08-2019, 10:19
PMEmail Poster
johnfound
Публикувано на: 16-08-2019, 10:20
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: VIP

Парадокса в ситуацията е, че продавачите, на които определено не им пука много какво и на кого продават, са далеч по-любезни и отзивчиви от собствениците, които би трябвало да са лично заинтересовани от всеки лев, който влиза в магазина им.

Но не! Наемният работник се грижи за интересите на фирмата по-добре от собственика!

П.П. Ако това са били собствениците де, но само тази хипотеза обяснява нещо...

--------------------
asm32 - Приложно програмиране на асемблер.
Tox: 48C0321ADDB2FE5F644BB5E3D58B0D58C35E5BCBC81D7CD333633FEDF1047914A534256478D9
PMEmail PosterUsers Website
SuN
Публикувано на: 16-08-2019, 10:33
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Не, понякога и работниците го правят и не е лично. Има една, от която си купувам кафе от месеци и винаги държи да ми покаже, че не ѝ пука за мен. Няма здравей, няма здрасти. И да се усмихвам, и да не се усмихвам е без значение. Дали ще я гледам като я поздравявам или ще забия поглед някъде е без значение. Започнах да се чудя дали нещо първите пъти не съм я обидил (все пак съм карал работнички да напускат без да искам), но го е правила с малки деца, които едвам ходят и приказват, така че проблема не е в мене.

Все пак днес се държа доста любезно с чичо от бърза помощ, така че явно аз и онова дете и други хора не я кефим. От друга страна като почнах да ходя за кафе беше по-слаба, а сега понапълня значително. Може и да е хванала някой мой погнусен поглед и да се е обидила на всички после. icon_smile.gif

Това мнение е било редактирано от SuN на 16-08-2019, 10:34
PMEmail Poster
Delegate
Публикувано на: 16-08-2019, 10:38
Quote Post

Име:

Да си кръстиш магазина cumshot се изискват качества.
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 16-08-2019, 10:46
Quote Post

Име:

QUOTE (johnfound @ 16-08-2019, 10:20)
Парадокса в ситуацията е, че продавачите, на които определено не им пука много какво и на кого продават, са далеч по-любезни и отзивчиви от собствениците, които би трябвало да са лично заинтересовани от всеки лев, който влиза в магазина им.

това е много по-широко разпространен феномен отколкото си мислиш, аз го обяснявах на един колега който вземаше работата твърде присърце, викам му "мерака за квото и да е в големи дози почва да вреди на същото". дали защото емоции се намесват, дали за друго не знам, но е факт
PM
saruman
Публикувано на: 16-08-2019, 11:02
Quote Post

Име:

Аз само не разбрах какво точно се гледа на два лаптопа на място в магазина? Нормално е да си избереш онлайн по картинка и текст

--------------------
http://www.wefunkradio.com/radio/

Remember,remember the fifth of November
PMEmail Poster
stewie
Публикувано на: 16-08-2019, 11:18
Quote Post

Име:

QUOTE (Delegate @ 16-08-2019, 11:38)
Да си кръстиш магазина cumshot се изискват качества.

+1 !
PM
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (8) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0