BG Development

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Продавам всичко!
callpc_dafaweb
  Публикувано на: 07-04-2019, 12:42
Quote Post

Име: Уеб Дизайн СЕО
Група: Потребител
Ранг: Новопостъпил

Продавам всички уебсайтове които имам, всичките директории, сайт за обяви, сайт за Уеб дизайн и SEO. Като повечето от клиентите ми вече съм ги пренасочил, позамислих се да взема някой друг с малки сайтове да хвана, но изглежда, че не ми остава време да се занимавам с това и за това препратих клиентите си към различни колеги. Оставих си един за свободното време, но явно и за него не остава ред, така че към цената ако се договорим мога да го прехвърля и него. Има и реклама с банери тук в предприемач, допълнително ако се хване друг също ще го поемете. За пълен списък със сайтовете и клиента който си оставих за SEO както и на каква цена работя с него моля да ми пишете ЛС. Към всичко вървят и всичките ми фейсбук страници, групи, профил за adsense верифициран, профила ми тук и по други сайтове, Гугъл Maps бизнес точки, канали с видео реклами и клипове, профил във фрийланс.бг със отзиви и други допълнения.
Към списъка има и добавен домейн, който е премиум, аз го купих за да г оразвивам тъй като беше с добри показатели, но реших да го продам, godaddy ми го пуснаха в продажба, като съм намалил цената на 800 долара.
Имейл за контакт ако нямате профил тук: dafaweb@abv.bg

Цена за всичко също на ЛС.

Това мнение е било редактирано от callpc_dafaweb на 07-04-2019, 12:45

--------------------
PMEmail PosterUsers Website
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0