BG Development

Страници: (14) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Не бъдете безполови!
DarkOne
Публикувано на: 05-02-2019, 00:07
Quote Post

Group Icon
Име: Александър Петков
Група: Администратор
Ранг: Почетен член

В последно време всяка втора дума на някои потребители стана "джендър", каквото и да (не) означава това.

Ясно ми е, че понякога човек не се усеща, когато вкара паразитна дума в речника си, но, честно казано, прекомерната употреба започва да ме дразни и се изкушавам да започна да заключвам теми с участието ѝ. Смятам, че езиковото ниво на форума заслужава да бъде на малко по-високо ниво, иначе става болезнено за четене.

--------------------
The man who learns only what others know
is as ignorant as if he learns nothing.
The treasures of knowledge are the most rare,
and guarded most harshly.
-- Chronicle of the First Age
PMICQ
SuN
Публикувано на: 05-02-2019, 00:12
Quote Post

Group Icon
Име:

То проблема не е ли, че всъщност половете са прекалено много? И не говоря просто, че бройката е повече от 2, а повече от пръстите и на двете ръце! Технически проблема не е в без-пола, а в много-пола или пък разно-пола?

Иначе на мен различнополовите ми е най-близко по смисъл.
PMEmail Poster
lucky
Публикувано на: 05-02-2019, 00:15
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Старо куче

QUOTE (SuN @ 05-02-2019, 00:12)
То проблема не е ли, че всъщност половете са прекалено много?

Близо си. Проблемът е, че изобщо има полове. Всъщност, да го сталинизирам, няма полове = няма проблеми. Няма женски, нито мъжки, нито останалите 100.
PMEmail Poster
saruman
Публикувано на: 05-02-2019, 00:16
Quote Post

Име:

Нормално е тъй като никой си няма идея каква е целта на Истанбуската конвенция да стане популярна всяка глупост,която ни дава право да се гордеем какви арийци сме,дали ще е "джендър","почвам да бегам бате","есе" няма никакво значение,важно е да има вътрешен мир,че колкото и да си прост,има и по-прости от теб icon_smile.gif

--------------------
http://www.wefunkradio.com/radio/

Remember,remember the fifth of November
PMEmail Poster
Golden Gega
Публикувано на: 05-02-2019, 00:17
Quote Post

Име:

То ако това му е проблемът на тоя форум ръководството трябва да си бие глутеус максимуса в тавана...
PMEmail Poster
Rabin
Публикувано на: 05-02-2019, 00:18
Quote Post

Име:

Джендър е политкоректната дума-къртица. Дето ще вкара всякакви загорели кочове да погребат стара Европа и да заприлича на сегашна Сирия. Само че като го напиша така и ще писнете, че било конспирации и мистики.
Получавал съм бан щото още от 2012 година бях твърдо против прииждащите арабели. Ся се усещат вече модовете, и поне не банят. Все е нещо. Немските моми си прегръщаха и целуваха кочовете на гарата, пък после като почнаха да ги обарват и ебнат по Кьолнската Нова година и писнаха... абе женска му работа. Хем боли хем сърби. По тоя параграф пързалят цяла Европа. На немския редови полицай се налага да потуля изнасилването на собствената си дъщеря.

Та тая думичка е концентрирана отрова, дето се чудят как да ни я налеят. Няма общо с половете. Не съм фен на партия Атака, ама поне за това са прави. Мине ли веднъж в законодателството ни и после ще се позовават на тоя член да вкарат още 100 мизерии. Джендъра нямаш право да го спираш, и разпитваш, и си длъжен да го издържаш и търпиш само щото се е обявил за такъв. 3 пъти за година се опитаха да ни го шитнат това, и после да напълнят КМБ с тъмни субекти от мъжки пол основно. После да доведат и огромното си домочадие, щото и това включват тия миграционни конвенции.

Това мнение е било редактирано от Rabin на 05-02-2019, 00:24

--------------------
Цитат: "Споделете тази страница
Разкажете на всички. Споделете тази страница с приятелите и семейството си." tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly
PMEmail Poster
lucky
Публикувано на: 05-02-2019, 00:21
Quote Post

Име:
Ранг: Старо куче

QUOTE (Rabin @ 05-02-2019, 00:18)
Не съм фен на партия Атака, ама поне за това са прави. Мине ли веднъж в законодателството ни и после ще се позовават на тоя член да вкарат още 100 мизерии.

Често го чувам това, ама всеки спира до тук. Кои са те 100 мизерии, дай пример?
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 05-02-2019, 00:24
Quote Post

Group Icon
Име:

QUOTE (lucky @ 05-02-2019, 00:21)
Не съм фен на партия Атака, ама поне за това са прави. Мине ли веднъж в законодателството ни и после ще се позовават на тоя член да вкарат още 100 мизерии.

Това са закони срещу белите на високи позиции за да бъдат премахвани. Мачкане на инакомислещите. Или мислиш, че в гетата тия закони ще важат?

Също някои си мислят, че може да взимат грантове и да не правят нищо.
PMEmail Poster
saruman
Публикувано на: 05-02-2019, 00:26
Quote Post

Име:

Получавал съм бан щото още от 2012 година бях твърдо против прииждащите арабели. Ся се усещат вече модовете, и поне не банят. Все е нещо. Немските моми си прегръщаха и целуваха кочовете на гарата, пък после като почнаха да ги обарват и ебнат по Кьолнската Нова година и писнаха... абе женска му работа. Хем боли хем сърби. По тоя параграф пързалят цяла Европа.

Точно немците си умират по цял ден да си приказват с турци и араби,американците с мексиканци,и французите с негри icon_lol.gif

На немския редови полицай се налага да потуля изнасилването на собствената си дъщеря.

Явно наистина Скайп ти е максимума на възможностите icon_wink.gif

--------------------
http://www.wefunkradio.com/radio/

Remember,remember the fifth of November
PMEmail Poster
Rabin
Публикувано на: 05-02-2019, 00:28
Quote Post

Име:

QUOTE (lucky @ 05-02-2019, 00:21)

Разчистиха Странджа от население и се канят да я запълнят с утайката на "бежанците" по западна Европа. Един дето живее в Германия разправя от първо лице за кво аджеба Меркел ги покани.
Мизериите са, че като ги обявят за джендъри и нямаш право да им откажеш убежище и грижи, вкл. пенсия. Конвенциите дори забраняват да се усъмняваш във възрастта на набедения джендър, и може да мине и за дете, нищо че е на 20 и кусур години. Има такива реални случки по овцедушния Запад. И който не става за работа ще ни го пързулнат насам, че са ни малко милион цигани.
Пенсии за вас няма да има, мразя да съм прав, ама нещата отиват много на зле.
Явно наистина Скайп ти е максимума на възможностите
Това, че потулваха Кьолнския масов ебън си е факт, колкото и да ми се киселееш. Ама подмивай се редовно, то и до твоето дупе ще дойде дебелия, нищо че ся играе у комшиите.

Това мнение е било редактирано от Rabin на 05-02-2019, 00:31

--------------------
Цитат: "Споделете тази страница
Разкажете на всички. Споделете тази страница с приятелите и семейството си." tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly
PMEmail Poster
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (14) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0