BG Development

Страници: (9) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Скайп капут!, Или как процедира наглата корпорация
Rabin
Публикувано на: 03-02-2019, 14:36
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

От около '96 -та година ръчкам усилено из компютрите, и на чак такава наглост не съм попадал дося. Сума и народ изпищаха със заключени Скайп акаунти, искат им сканирани лични документи и номера на кредитни карти. Да доказвали възраст уж.
На мен ми искат телефонен номер да ми пращали SMS.
Aз съм на 82 години дърт, телефонът ми е с шайба, и не знам английски ако ми се обадят по него.
Изнудване каквото светът не е виждал, в особено големи размери.
Само за личните ми характеристики се бъзикам, ама простотията е реална. Отделно дето го направиха най-нестабилно работещия софт. Все за ъпдейти реве, и ми се е случвало да не ми разпознае парола. Влизам само през WEB версията с тая парола, през техния си клиент неще. После се оправя.
Кво да ги правя тия? Вече си имам контактите и е кофти да ми направят тоя рекетьорски кален номер.
Пипнат злато - става на лайно, мамицата им алчна!

--------------------
Цитат: "Споделете тази страница
Разкажете на всички. Споделете тази страница с приятелите и семейството си." tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 03-02-2019, 14:47
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

На мен ми знаят и трите цифри на гърба на банковата карта. Някакви смс-и не ме притесняват.
PMEmail Poster
Rabin
Публикувано на: 03-02-2019, 14:59
Quote Post

Име:

Дори ще се радват и голите си снимки да качиш на облака им. Един ден така и така ще ти ги искат, ако ти се приходи до ФАЩ примерно. Щели да искат линкове с интернет активността ти на интервюто с посланника или както там се казва бесния чиновник. Да проверят правилността на евроатлантическите ти възгледи.
Откак Гейбука излезе - сума и народ спря да дращи по стените на кенефите, и си качи снимките на всеоглеждение.
Верно, че капитализмът изпитва остра нужда от дебили, и си ги произвежда зорлем, според проф. Катасонов. Ама що ме бутат и мене с овцете? Имам стотици контакти в Скайп, и помиярите ме изнудват за лични данни, че да ми го отключат! ГДПР няма ли за тия мижитурки? Нямаше такива условия като се регистрирах там. Също като ония червеи дето "подаряват" картички с икона по улиците, и после припкат след тебе за "дарение". Един дори ме прокле да горя в ада, след като го натирих.

Това мнение е било редактирано от Rabin на 03-02-2019, 15:03

--------------------
Разкажете на всички. Споделете тази страница с приятелите и семейството си." tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 03-02-2019, 15:01
Quote Post

Group Icon
Име:

Ако не си черен не искат... Тъй де, няма да те подберат случайно. icon_smile.gif

Това мнение е било редактирано от SuN на 03-02-2019, 15:02
PMEmail Poster
Golden Gega
Публикувано на: 03-02-2019, 15:04
Quote Post

Име:

Явно на дришльовци искат телефон, после кредитна карта и т.н. Това е учтив начин да покажеш на някой въшльо вратата.
PMEmail Poster
Rabin
Публикувано на: 03-02-2019, 15:08
Quote Post

Име:

QUOTE (SuN @ 03-02-2019, 15:01)
Ако не си черен не искат... Тъй де, няма да те подберат случайно. icon_smile.gif

Европеецът от години си има достъп до ФАЩ, ама нас ни имат за по втора ръка паплач. Та не се знае знае ли се. Един бивш колега разправя че го набутали у панделата с напълно изрядна зелена карта. Казали му да фаща обратния самолет и да се пръждосва, без квото и да е основание, само щото е булгаристанец. И като отказал и айде с черните по 10 в килия, дето няма дори кенеф.
Та недей спа на това ухо, че си бял за пред тях. Пламен Пасков разправя, че ни имали за LLR - local loyal regime.
Явно на дришльовци искат телефон, после кредитна карта и т.н. Това е учтив начин да покажеш на някой въшльо вратата.

Kво е дришльо, въшльо и т.н.? Много е вероятно да разполагам с повече джобни от теб, при това без да имам дебела Гана да ми дава наклон на дебелия.

Това мнение е било редактирано от Rabin на 03-02-2019, 15:09

--------------------
PMEmail Poster
gat3way
Публикувано на: 03-02-2019, 15:13
Quote Post

Име:

Айде сега, те всички в последните няколко века са ни имали за "local loyal regime", на руски това звучи като "братушки". Единствените които са имали малко по-различно отношение са турците, но всеки истински патриот ги ненавижда до мозъка на костите си, не може да е случайно това.
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 03-02-2019, 15:16
Quote Post

Group Icon
Име:

Е, моите колеги като ходят да пазаруват там не ги връщат.

Макар, че ми беше интересно как в Турция мене първо решиха да проверяват и разпитват откъде съм и що съм... Нито при по-дъртите отидоха първо, нито при жените, та явно нещо съмнителен съм изглеждал. icon_smile.gif
PMEmail Poster
Rabin
Публикувано на: 03-02-2019, 15:21
Quote Post

Име:

QUOTE (SuN @ 03-02-2019, 15:16)
Е, моите колеги като ходят да пазаруват там не ги връщат.

Той е бачкал като шофер на камион, и се заяли с напълно валидната му зелена карта. Това около 2000-та година някъде, в Голямото Нямане за работещия бачкер.

--------------------
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 03-02-2019, 15:25
Quote Post

Group Icon
Име:

Не разбирам къде е проблема. Отделно, че твоя човек може да послъгва за истинските причини за връщането му.

Това мнение е било редактирано от SuN на 03-02-2019, 15:26
PMEmail Poster
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (9) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0